جراحی
زیبایی,پلاستیک,ابدومینوپلاستی,افتادگی پلک,بلفاروپلاستی,لیپو ساکشن,لیفت ابرو, لیفت سینه, پروتز سینه
توسط مجربترین دکترهای جراحی و جدیدترین دستگاه‌ها

خدمات عمل جراحی زیبایی

جراحی زیبایی و راه‌کارهای پزشکی

در مواردی که روش‌‌های درمانی غیر هجومی مثل زیباسازی و جوانسازی پوست و بدن به کمک محصولات آرایشی بهداشتی یا پزشکی پاسخ مناسبی به رفع مشکل نمیدهد یا مسائل و مشکلات پوستی به اندازه‌ای هستند که به کمک دارو یا محصول قابل درمان و بهبود نیستند، بهترین گزینه استفاده از انواع جراجی زیبایی و جراحی پلاستیک است که می‌تواند مشکلات بسیار بزرگی را در کوتاه‌ترین زمان و به صورت تقریبا دائم حل کند. در زیر نمونه‌هایی از اونها رو میبینید.

جراحی لیفت ابرو آقایان قبل جراحی لیفت ابرو آقایان بعد

جراحی لیفت ابرو ویژه آقایان

بلفاروپلاستی جراجی پلک بانوان قبل بلفاروپلاستی جراجی پلک بانوان بعد

رفع افتادگی پلک با بلفارو پلاستی برای زنان

بلفارو پلاستی جراحی افتادگی پلک مردان قبل 3-1 بلفارو پلاستی جراحی افتادگی پلک مردان قبل 3-1

جراحی پلک پایین بلفارو پلاستی مردان

بلفاروپلاستی جراجی پلک خانمها قبل بلفاروپلاستی جراجی پلک خانمها بعد

درمان افتادگی پلک توسط عمل بلفاروپلاستی

پروتز سینه زنان قبل پروتز سینه زنان بعد

عمل جراحی پروتز سینه خانمها

مامو پلاستی زنان لیفت سینه قبل مامو پلاستی زنان لیفت سینه بعد

لیفت سینه توسط عمل مامو پلاستی برای بانوان

پروتز سینه خانمها + جراحی ابدومینوپلاستی قبل پروتز سینه خانمها + جراحی ابدومینوپلاستی بعد

عمل‌های جراحی پروتز سینه و ابدومینوپلاستی

پروتز سینه خانمها + جراحی لیپو ساکشن قبل پروتز سینه خانمها + جراحی لیپو ساکشن بعد

عمل جراحی ترکیبی پروتز سینه + لیپو ساکشن

لیپو ساکشن شکم و پهلو آقایان قبل لیپو ساکشن شکم و پهلو آقایان بعد

عمل جراحی لیپو ساکشن برای آقایان

لیپو ساکشن شکم و پهلو بانوان قبل لیپو ساکشن شکم و پهلو بانوان بعد

لیفت سینه توسط عمل لیپو ساکشن برای خانمها

جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو زنان قبل جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو زنان بعد

عمل‌های جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن

جراحی ابدومینوپلاستی رفع چربی اضافه شکم پهلو مردان قبل جراحی ابدومینوپلاستی رفع چربی اضافه شکم پهلو مردان بعد

عمل جراحی ابدومینوپلاستی برای مردان

جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو بانوان قبل جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو بانوان بعد

جراحی ابدومینوپلاستی + لیپوساکشن ترکیبی

جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو بانوان قبل2 جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو بانوان بعد2

عمل ابدومینوپلاستی و لیپو ساکشن ترکیبی

جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو خانمها قبل جراحی ابدومینوپلاستی + لیپو ساکشن رفع چربی اضافه شکم پهلو خانمها بعد

عمل‌های جراحی لیپوساکشن + ابدو مینو پلاستی

ابدومینوپلاستی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی برای بانوان

ابدومینوپلاستی

عمل ابدومینوپلاستی برای خانم‌ها

لیفت-سینه لیفت-سینه

عمل لیفت سینه برای خانم‌ها

ابدومینوپلاستی

لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی برای خانم‌ها

لیفت-سینه

عمل لیفت سینه برای خانم‌ها

خدمات زیبایی در یک کلینیک زیبایی

خدمات-زیبایی

همیشه به عقب انداختن هرچه بیشتر روند پیری پوست و تغییراتی که پس از دهه سوم زندگی در آن ایجاد می‌شود، از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم و همچنین پزشکان و متخصصان خدمات زیبایی بوده است.

بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که در ساختار اصلی بدن خود تغییرات چندانی ایجاد نکنند، اما به مرور زمان بر تعداد افرادی که چنین فرایندهایی را اجتناب ناپذیر می‌دانند و به استفاده از تکنیک‌های جوانسازی پوست رو می‌آورند اضافه می‌شود.

در این مطلب قصد داریم تا مروری بر انواع این متدها و ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها داشته باشیم و بدانیم که انواع خدمات زیبایی چه ‌‌ها هستند؟

انواع خدمات زیبایی

به شکل کلی خدمات زیبایی به سه دسته‌ی اصلی تهاجمی و غیرتهاجمی و کم تهاجمی تقسیم بندی می‌شوند.

خدمات زیبایی تهاجمی آن دسته از خدمات زیبایی محسوب می‌شوند که با برش‌های جراحی، مستقیما تغییراتی در بدن فرد ایجاد کنند. جراحی‌های پلاستیک و زیبایی مثل کشیدن پوست از این دسته خدمات زیبایی می‌باشند.

درمقابل، خدمات زیبایی غیرتهاجمی هستند که به روش‌هایی گفته می‌شود که به شکل غیرمستقیم و با استفاده از ابزار و لوازم جانبی، تغییراتی در شخص به وجود آورند.

مراقبت‌های کلی پوست مثل استفاده از کرم‌های ضد چروک و درمان‌های خانگی برای جوانسازی پوست از جمله خدمات زیبایی غیرتهاجمی هستند.

مابین این دو دسته، یک دسته دیگری نیز وجود دارد که به آن خدمات زیبایی کم تهاجمی گفته می‌شود. این روش برش‌های جراحی ندارد، اما از تکنیک‌هایی بهره برده می‌شود که تاثیر مستقیم بر روی بدن دارند و عموما تغییرات به صورت لحظه‌ای قابل رویت خواهند بود.

روش‌های خدمات زیبایی تهاجمی عموما هزینه‌های بالایی دارند، به بستری شدن نیاز دارند و دوره‌ی نقاهت طولانی دارند و بعضا عوارض و خطرات بالایی میتوانند داشته باشند. اما درعین حال ماندگارترین نتایج را دارند.

روش‌های جوانسازی غیرتهاجمی ساده‌ترین و کم‌خطرترین روش‌ها هستند. اما تاثیر چندانی بر روی پوست نمی‌گذارند.

روش‌های کم‌تهاجمی، عوارض و خطرات بسیار کمی دارند، به نسبت روش‌های تهاجمی ارزان‌تر هستند و عموما تاثیرات چشمگیری بر روی پوست می‌گذارند.

خدمات زیبایی تهاجمی مرکز راز زیبایی

خدمات-زیبایی

جراحی زیبایی بینی:

رینوپلاستی یا همان عمل جراحی بینی، روشی است که با برش مستیقم بینی و انجام تغییرات بر روی آن همراه است و می‌تواند تا مقدار زیادی تعادل ویژگی‌های صورت را بهبود بدهد و به متقاضیان کمک کند اعتماد به نفس بالایی پیدا کنند.

جراحی پلک:

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی راهی است برای برطرف کردن پف، پوست اضافه، چین و چروک و افتادگی پلک‌ها و بیشترین کاربرد جراحی پلک، در جوانسازی چشم‌ها می‌باشد.

به طور کلی دو عامل افزایش سن و وراثت می‌توانند باعث مشکلات افتادگی پلک شوند که در هر دو صورت می‌توان با استفاده از بلفاروپلاستی این مشکل را برطرف کرد.

سانترال لب:

سانترال لب یا همان لیفت لب یک متد جراحی زیبایی صورت است که هدف آن کاهش فاصله بین کلوملا یا پایه بینی، و مرز خط بالای لب می‌باشد. این فاصله با زیادتر شدن سن بیشتر می‌شود، حتی گاها ممکن است در افراد جوان به‌شکل مادرزادی زیاد باشد.

لیفت مرکزی لب یا همان سانترال لب، یک روند ساده جراحی سرپایی جهت بالا کشیدن لب‌ها جهت جوانسازی لب‌های بالایی است. این روش برخلاف فیلرهای لب، روشی دائمی می‌باشد.

لیپوساکشن:

لیپوساکشن یا همان چربی‌کِشی، نوعی روش جراحی زیبایی محسوب می‌شود که از ابزار ساکشن یا مکش، جهت برداشتن چربی‌های نواحی خاص بدن مثل شکم، باسن، ران، بازوها و یا گردن استفاده می‌گردد.

لیپوساکشن معمولا جهت برداشتن چربی از بخش‌هایی که نسبت به رژیم و فعالیت بدنی واکنش نشان نداده‌اند به‌کار می‌رود.

ابدومینوپلاستی:

عمل جراحی زیبایی شکم یا همان ابدومینوپلاستی که به آن تامی تاک بک هم گفته می‌شود، مدلی از عمل جراحی پلاستیک برای زیبایی است که با حذف چربی و پوست اضافی از ناحیه شکم، عضلات قسمت شکم را تنگ و صاف کند.

در این فرآیند چین‌‌های اضافی پوست و چربی‌‌های سرسخت خارج شده و در نتیجه زیبایی و جوانی به این ناحیه از بدن باز می‌گردد.

ابدومینوپلاستی با هدف از بین بردن چربی و پوست اضافی ناحیه تحتانی معده، زیر شکم، پایین پهلو‌‌ها و ناحیه کمر اندامی باریک‌تر و خوش فرم‌تر به‌وجود می‌آورد.

لیفت و پروتز سینه:

پروتز سینه یا همان شکل دهی سینه که در زبان علمی به آن ماموپلاستی میگویند، یک مدل جراحی زیبایی است که به منظور بزرگ کردن یا تقارن سینه طراحی شده است.

همچنین کسانی که سینه‌های نامتقارنی دارند هم ازطریق پروتز سینه می‌توانند اندازه پستان‌ های خود را هماهنگ کنند.

تزریق چربی به بدن:

تزریق چربی به بدن یا همان انتقال چربی، به روشی گفته می‌شود که در آن چربی از شکم و یا سایر نواحی بدن فرد گرفته شده و به صورت یا به دیگر نواحی مورد نظر فرد، تزریق می‌شود.

هدف از این تکنیک، اضافه کردن حجم صورت، باسن، لب‌ها و یا دست‌ها است که موجب پرتر شدن و جوانتر شدن نمای آن می‌شود. تزریق چربی به بدن می‌تواند فرورفتگی‌های صورت و بعضی از انواع اسکار را پر کرده و موجب بهتر شدن ظاهر آن‌ها بشود.

ماموپلاستی کاهشی:

کوچک کردن سینه یا کاهش سایز سینه که به بیان علمی به آن ماموپلاستی کاهشی گویند، یک نوع جراحی پلاستیک زیبایی میباشد. این روش در برخی افراد جنبه درمانی دارد، یعنی درواقع به منظور کاهش درد و رفع مشکلات حرکتی انجام می‌گردد.

در عمل ماموپلاستی کاهشی، با برداشتن بافت اضافی سینه، غدد، چربی و همچنین پوست اضافی، سایز سینه را کاهش می‌دهند.

جراحی زیبایی بازو:

عمل جراحی زیبایی بازو که به آن براکیوپلاستی نیز گفته می‌شود، روشی است که در حالت شل شدگی و افتادگی بازوها بر روی آن‌ها انجام می‌شود.

در این عمل که مدلی از خدمات زیبایی است، به دلیل این‌که به منظور ترمیم بازو بر روی آن جراحی انجام می‌شود، یک روش تهاجمی محسوب می‌شود.

خدمات زیبایی کم تهاجمی مرکز راز زیبایی

خدمات-زیبایی

لیفت بینی و صورت با فیلر:

فیلر در لغت به معنای پرکننده است و در علم زیبایی، هنگامی که بخشی از بدن را با ماده‌ای پر می‌کنیم و درواقع برجسته سازی انجام می‌شود، به معنای آن است که آن قسمت را فیلر کرده‌ایم.

فیلر نوعی ژل است که به شکلی موضعی ترزیق می‌شود و بلافاصله موجب تغییرات فرم بینی و صورت میگردد. اصلاح فرم بینی با فیلر به نسبت جراحی بینی علاوه بر عدم دارا بودن دوره نقاهت، از هزینه پایین‌تری نیز برخوردار است.

لیفت بینی و صورت با نخ:

لیفت با نخ روشی است که در آن از بخیه‌هایی موقت جهت ایجاد لیفت ظریف ولی قابل مشاهده در پوست استفاده می‌گردد که بهترین جایگزین درمان‌های مبتنی‌ بر جراحی به حساب می‌آید.

لیفت با نخ یک عمل زیبایی کم‌تهاجمی و غیرجراحی است که برای لیفتینگ طبیعی طراحی شده و اغلب جهت از بین بردن افتادگی پوست گونه و غبغب، خطوط لبخند و چین‌وچروک موجود در اطراف فک و هچنین اصلاح فرم بینی به‌کار می‌رود.

لیفت صورت با چربی:

لیفت صورت با چربی که از طریق تزریق چربی صورت می‌گیرد، عبارت است از انتقال سلول‌های چربی از بخش‌هایی از بدن که چربی بیشتری دارند مانند شکم و کناره ران و انتقال آنها به صورت جهت اصلاح ایراداتی که در صورت وجود دارد.

تزریق چربی به صورت به‌منظور جوانسازی و حج دهی صورت و همچنین برای لیفت صورت انجام میگیرد.

لیفت صورت با هایفو:

هایفوتراپی که به‌اختصار به آن هایفو میگویند، یکی از جدیدترین روش‌های خدمات زیبایی پوست صورت است که جهت افزایش استحکام و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرد.

این روش یکی از اصلی‌ترین روش های غیرتهاجمی و غیرجرایحی لیفت صورت است که می‌تواند جایگزینی برای راهکارهای جراحی باشد.

بوکال فت:

روش بوکال فت، روشی مناسب جهت استخوانی کردن صورت و حذف چربی‌های ناحیه بوکال است. تخلیه چربی بوکال یا همان بوکال فت بهترین روش جهت رهایی از شر چربی‌های ناخواسته خواهد بود.

این عمل جراحی نسبتا سریع و ساده است که با بی‌حسی موضعی همراه است و جای زخم خارجی ندارد.

بوتاکس:

سم بوتولینوم که در ایران با نام تجاری بوتاکس معروف است، درواقع از سم باکتری کلوستریدیوم بوتولینوم تهیه شده و برای فلج سازی موقت عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نام بوتاکس برگرفته از یک برند آمریکایی است که در کاربرد آرایشی به منظور فلج سازی عضلات نواحی تزریقی، استفاده شده و درنتیجه‌ی آن، رفع چین و چروک پوست اتفاق می‌افتد.

میکرونیدلینگ:

میکرونیدلینگ یک مدل روش تحریک مکانیکال پوست میباشد که در آن با استفاده از سوزن‌هایی بسیار ریز، میلیون‌ها میکروکانال در پوست ایجاد می‌شود.

این روش یکی از بهترین روش‌های بدون تهاجم، درد و خونریزی جهت جوان‌سازی پوست و رفع مشکلات پوستی میباشد.

مزونیدلینگ:

مزونیدلینگ از دو کلمه‌ی «مزو» که ابتدای کلمه مزودرم است و «نیدلینگ» که به‌معنی سوزن زدن می‌باشد تشکیل شده است.

مزونیدلینگ در واقع ترکیبی از دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ است که در این روند کوکتل‌های مزوتراپی به عمق لایه مزودم فرستاده می‌شوند و درمان را در آن لایه انجام می‌دهند و در انتها، انعطاف‌پذیری، حالت کشسانی و کیفیت پوست را بیشتر می‌کنند.

مزو جوانساز پوست:

مزوتراپی متدی جهت جوان‌سازی پوست است که هیچ نیازی به جراحی ندارد و هدف از آن کاهش ایرادات صورت و بدن میباشد.

این فرایند که بیشتر در روش‌های جوان‌سازی صورت، گردن و زیر چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین به‌منظور رفع مشکلاتی ازجمله نازک شدن موها نیز استفاده می‌گردد.

مزوتراپی درواقع به تکنیکی گفته می‌شود که در آن از تزریق‌هایی مثل ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، هورمون‌ها و عصاره‌های گیاهی به جهت سفت شدن پوست و از بین بردن چربی‌های اضافه، استفاده می‌گردد.

مزو لاغری:

مزوتراپی یا به اختصار مزو، در سراسر جهان جهت جوان‌سازی پوست، از بین بردن چین‌وچروک‌ها، روشن‌تر ساختن پوست، رفع جای جوش و حتی لاغری استفاده می‌گردد.

مزو لاغری یکی از روش‌های جدید و غیرتهاجمی به منظور کاهش وزن است. این تکنیک درمانی جایگزینی مناسب برای لیپوساکشن در زنان و مردان محسوب می‌شود.

مزو مو:

مزو مو یا همان مزوتراپی مو، یکی از روش‌های بسیار محبوب برای کنترل و درمان مشکل ریزش مو شناخته می‌شود. مزو مو یکی از انواع مزوتراپی است که موجب تحریک رشد موها شده و ریزش مو را متوقف می‌کند.

مزو مو یکی از روش‌های شناخته شده و کاربردی بالینی است و اگر چنانچه با ترموتراپی مو و ماساژ مخصوص سر همراه بشود، نتیجه‌ی بسیار بهتری نمایان می‌شود.

فیشیال پوست:

فیشیال صورت نوعی درمان پوستی، پاکسازی، لایه برداری و آبرسانی عمقی به شمار می‌رود که اقدام به پاکسازی و بستن منافذ باز صورت می‌کند، همچنین سلول‌های مرده پوست را بیرون می‌کشد و با یک ماسک معمولی شروع به درمان می‌نماید.

فیشیال پوست یکی دیگر از تکنیک‌های خدمات زیبایی به منظور جوانسازی پوست و صورت می‌باشد.

خدمات-زیبایی

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی میتوانید برای دریافت هریک از خدمات زیبایی و اطلاع از آخرین قیمت‌‌ها و همچنین کسب مشاوره با ما تماس داشته باشید.

نمایش خلاصه بستن خلاصه

بازدیدها: 92