کاشت-مژه

کاشت مژه و انواع روش‌‌های کاشت مژه

کاشت مژه و انواع روش‌‌های کاشت مژه

کاشت-مژه

تقریبا تمامی بانوان دوست دارند که مژه‌های بلند و حالت‌دار داشته باشند و برای اینکه به سایز مژه دلخواه خودشان برسند، راه‌های مختلفی را می‌توانند به کار ببرند. زیراکه داشتن مژه‌های ضخیم و بلند می‌تواند حالتی زیباتر به چشم‌ها و درنتیجه صورت ببخشد و این روزها مژه‌های زیبا و بلند، به بخشی از مد روز تبدیل شده است.

برای این کار میتوان از سرم‌های بلند و تقویت‌کننده، مژه‌های مصنوعی چندبار مصرف، اکستنشن‌های مژه و یا سایر محصولات دیگر به منظور زیباتر کردن مژه‌ها استفاده کرد، اما مسئله این است که هیچ یک از این راهکارها در طولانی مدت جوابگو نیستند و کوتاه مدت میباشند. درنتیجه درمورد اکستنشن مژه یا کاشت مژه مصنوعی نکاتی وجود دارد که بهتر است بدانید.

انواع کاشت مژه

به منظور افزایش مژه، دو مدل کاشت دائم و کاشت موقت وجود دارد.

1. کاشت موقت مژه

در مدل کاشت موقت یا همان اکستنشن مژه، مژه‌های مصنوعی مجزا، به صورت یک به یک با استفاده از چسب روشن و یا مشکی طبیعی با دوام مخصوصی به مژه‌های طبیعی شما متصل میشوند. در این روش کاشت، مژه‌ها بیش از یک هفته دوام نمی‌آورند. به دلیل چسبی که در این مدل از کاشت استفاده می‌شود، عموما ماندگاری مژه‌ها کمتر است. کاشت مژه مصنوعی روشی جدید است که کمک می‌کند تا مژه‌های بلندتر و خوش‌حالت‏‌تری داشته باشید و زیباتر به نظر برسید.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

تعداد مژه‌هایی که برای هر فرد انتخاب می‌شود، به تعداد مژه‌های خود فرد بستگی دارد. اگر شخصی تعداد مژه‌های طبیعی خودش کم باشد، تعداد کمی هم مژه می‌تواند بکارد. و این بدان دلیل است که مژه‌های مصنوعی روی مژه‌های طبیعی کار می‌شوند و اگر شخص مژه‌های بیشتری داشته باشد، به همان نسبت می‌شود برایش مژه اضافه‌تر گذاشت.

عموما برای هر چشم میتوان از 40 الی 60 مژه استفاده کرد. جنس مژه‌های مخصوص اکستنشن می‌تواند از موی انسان، موی اسب، موی سمور، فیبرهای مصنوعی و یا ابریشم باشد. اصولا استفاده از موی حیوانات برای اینکار توصیه نمیشود، زیرا ما نمی‌توانیم از استریل و پاکیزه بودن آن اطمینان داشته باشیم. علاوه بر این مژه‌های تولید شده از موی حیوانات، احتمال حساسیت را بالا خواهند برد.

2. کاشت دائم مژه

کاشت مژه دائمی، روشی است که به منظور پرپشت کردن مژه‌ها یا افزایش تراکم در افرادی به کار می‌رود که مژه‌های کمی دارند و یا بر اثر سوختگی و بیماری مژه‌های خودشان را از دست داده‌اند.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

عمل کاشت مژه باید توسط متخصصین زیبایی که تبحر ویژه‌ای در انجام این عمل داشته باشند، انجام بگیرد. زیرا این عمل نیز همانند هر عمل دیگری دارای عوارضی است و یک خطا و اشتباه کوچک پزشک، می‌تواند منجربه آسیب به مژگان طبیعی بیمار شود. متخصص زیبایی باید ناحیه‌ای را انتخاب کند که نزدیک‌ترین جنس مو به مژه‌ها را داشته باشد و با ایجاد برش‌های ظریف، ردی از این جراحی بجا نگذارد تا به زیبایی موهای بیمار لطمه‌ای وارد نگردد.

کاشت-مژه

روش کاشت و پیوند مژه طبیعی

در نگاه اول جراحی کاشت مژه بسیار ساده بنظر میرسد و بیمار فکر می‌کند که پزشک فقط یک مو از سر او را بر میدارد و به پلک چشم او پیوند میزند، اما فرایند کاشت مژه طبیعی به این آسانی‌ها نیست و جراح باید حدود 50 تار مو برای هر چشم از فولیکول‌های موی پوست سر با برش‌های کوچکی برداشت کند و سپس با ایجاد برش در پلک بالا و پایین در نواحی مخصوصی از پلک، این موهای برداشت شده را پیوند بزند. سپس متخصص زیبایی با زدن بخیه، موهای پیوندی را محکم میکند.

پزشک جراح، کاشت مژه را کمتر از دو ساعت و همراه با بیهوشی موضعی بیمار انجام میدهد. پزشک متخصص در این فرایند می‌تواند حدود 24 تا 40 عدد مژه بکارد. در کاشت مژه طبیعی فرد بیمار احساس درد، کبودی و ورم خواهد داشت، اما اصولا این علائم پس از گذشت یک هفته با مصرف داروهای ضددرد و استراحت بهبود می‌یابد. مژه‌های کاشته شده، رشد طبیعی خواهند داشت و باید پس از گذشت 6 الی 12 ماه کوتاه شوند تا اندازه آن‌ها متناسب باشد.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

کاشت مژه طبیعی با روش میکروسرجری

با تکنیک میکروسرجری پیشرفته میتوان کاشت مژه دائمی را تجربه کرد. در این متد، بیمار می‌تواند طول مژه‌ها را خودش تعیین کند. کاشت مژه تحت بیهوشی موضعی و درحالی انجام میگیرد که بیمار هشیار است. در این روش از کاشت مژه، طول عمل چیزی در حدود یک تا سه ساعت طول خواهد کشید.

در روش کاشت مژه با میکروسرجری، جراحان پلاستیک تحت بی‌حسی، نوار از پوست سر جدا کرده (میکروگرافت) و سپس فولیکول‌های برداشت شده را به صورت تکی به مژه‌ها پیوند می‌زنند. موها را به صورت تک به تک، پس از تزریق بی‌حسی و محافظت از پلک چشم با یک پوشش به پلک پیوند میزنند.

هزینه و قیمت کاشت مژه دائمی

نرخ و هزینه کاشت مژه، بسته به وضعیت مژه‌های شما، تعداد مژه‌های کاشته شده و همچنین پزشکی که میخواهد این عمل را برای شما انجام دهد، متفاوت خواهد بود.

کاشت-مژه

تقویت مژه با تغذیه

به شکل طبیعی، مو توسط پروتئینی به نام کراتین ساخته می‌شود. بدین صورت، هرگونه مواد غذایی که موجب رشد و تقویت مو بشود، قطعا موجب تقویت مژه‌ها نیز خواهد شد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

اولین گام برای تقویت مژه، داشتن یک رژیم غذایی مناسب و درست است. بدون تغذیه سالم، مو و ناخن‌های شما رشد درستی نخواهند داشت و همچنین مژه‌های شما زیاد بلند نخواهند شد. به همین علت لازم است که مواد مغذی را به رژیم غذایی خودتان اضافه کنید.

مژه‌ها هم مانند سایر موهای بدن دارای چرخه رشد خاصی هستند و به شکل مرتب رشد خواهند داشت. چیزی که شما باید انجام دهید این است که با مشورت گرفتن از متخصص پوست و مو، روند رشد موهای مژه خودتان را تقویت کنید.

بهتر است مژه‌های خود را با برخی از داروهای خانگی تقویت و تغذیه کنید. از بهترین روغن‌های تقویت مژه، می‌توان به روغن زیتون و روغن کرچک اشاره کرد. این دو مدل روغن، موجب تقویت و رشد مژه خواهند شد. شب‌‌ها پیش از خواب، آرایش خود را به شکل کامل پاک کنید و سپس با پوشش نازکی از روغن انتخابی خود، تمام سطوح مژه‌ها را بپوشانید. سپس صبح، مژه‌های خود را با آب گرم بشورید.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

همواره خودتان را مرتب و آراسته نگه دارید. با برس مخصوص مژه، مژه‌ها را همیشه به آرامی برس بکشید. با انجام این عمل، متوجه رشد و بلند شدن مژه‌هایتان خواهید شد.

غذاهایی با پروتئین بالا مثل تخم مرغ، ماهی، پنیر سویا، جگر و گوشت را بدون چربی مصرف کنید. علاوه بر این، به رژیم غذایی خودتان مواد غذایی مثل دانه‌های سویا، آواکادو، روغن زیتون و انواع حبوبات که حاوی مقادیر زیادی اسیدهای چرب است را اضافه کنید.

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کاشت مژه و همچنین دریافت مشاوره خدمات تخصصی با ما در مجموعه بیوتی سکرت در تماس باشید.

کاشت-مژه

بازدیدها: 1

دیدگاهتان را بنویسید