ژل-لب

ژل لب برای زیباسازی و پرکردن لبها

ژل لب برای زیباسازی و پرکردن لبها

ژل-لب

بسیاری از افراد از کوچک بودن لب‌های خود ناراضی هستند و یا آنکه به دنبال راهی برای شاداب‌تر کردن لب‌های خودشان میباشند. لب زیبا، یکی از عوامل اصلی یک صورت زیبا است و داشتن لب برجسته و پر، یکی از موارد افزایش هرچه بیشتر میزان اعتماد به نفس در بانوان محسوب می‌شود. ژل لب راهی به منظور پرکردن و جوانسازی لبها است که امروزه مورد استقبال بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است.

تزریق فیلر و ژل لب یکی از نوین‌ترین متدهایی است که امروزه از آن به منظور جوانسازی لبها استفاده می‌گردد. ژل لب در از بین بردن چین و چروک‌های لب و همچنین جوانسازی لب بسیار کمک کننده خواهد بود. همچنین تزریق ژل به لب در اصلاح ایرادات لب هم می‌تواند بسیار کاربردی باشد. عموما از ژل لب برای حجم دهی به لب‌ها استفاده می‌شود.

ژل لب چیست؟

ژل لب یک ماده پرکننده است که به منظور افزایش حجم و شکل لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ژل لب عموما شامل اسید هیالورونیک است که به شکل طبیعی هم در بدن وجود دارد. با تزریق ژل به لب، لب‌ها فورا پر شده و حجم گرفته و شکل جذاب‌تر و جوان‌تر به خود می‌گیرند. علاوه بر این، ژل لب امکان دارد خطوط ریز و چین و چروک را هم کاهش داده و پوست لب را نرم‌تر کند.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

فیلر به پرکننده پوستی گفته می‌شود که به روش تزریق به شکل موضعی به زیرپوست منتقل شده و باعث رفع نقصانات و زیباسازی نواحی مختلفی مثل لب، چانه، گونه، زیر چشم و… خواهد شد. فیلرها یا چربی‌هایی هستند که از بدن خود بیمار برداشته شده و به قسمتی که نیاز به افزایش حجم دارد تزریق می‌گردد و یا به شکل آماده قابل تهیه است و به آسانی توسط پزشک متخصص تزریق می‌گردد. با این حال در باور عموم فیلر همان ژل است و معمولا مردم چربی را فیلر تصور نمی‌کنند.

البته بهتر است بدانید که یکی از ماندگارترین و بهترین فیلر لب، همان چربی برداشت شده از بدن است که هم عوارضی مثل آلرژی را به دنبال ندارد و هم درصورت مهارت پزشک در برداشت، آماده‌سازی و تزریق چربی می‌تواند نتایج ماندگاری را به همراه داشته باشد.

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل لب

استفاده از پرکننده لب تصمیمی شخصی است. افرادی که لب‌های باریک و کم حجم داشته باشند، میتوانند با تزریق ژل به لب، اعتماد به نفس بیشتری کسب کنند. به طور کلی افرادی که شرایط زیر را دارند میتوانند ژل به لب تزریق کنند:

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی
 • به لحاظ سلامت جسمانی، از وضعیت خوبی برخوردار باشند.
 • انتظارات واقع بینانه‌ای از تزریق ژل لب داشته باشند.
 • عفونت فعال دهان، مثل زخم‌های شانکر یا تبخال نداشته باشند.

بسیاری از افرادی که از پرکننده‌های لب استفاده میکنند، تمایل دارند تا سایز لب‌های خودشان را افزایش بدهند. امکان دارد بدلایل زیادی بخواهید اندازه لب‌های خودتان را بزرگتر کنید، ازجمله:

 • بازگردانی سایز قبلی لب با افزایش سن: با زیادتر شدن سن و سال، ممکن است لب‌‌ها کوچکتر و یا نازک‌تر شوند، فیلترم یا همان شیار بین لب بالایی و سپتوم، بلندتر و صافتر شود و فاصله بین گوشه‌‌های دهان که به آن فاصله بین‌ کمیشی گفته می‌شود، افزایش پیدا کند. برای حل این مشکلات، عموما از ژل لب استفاده می‌شود.
 • اصلاح فرم لبها: این‌کار زمانی معمول است که لب‌هایتان شکل یا اندازه‌های متفاوتی داشته باشند، درواقع یعنی نامتقارن باشند.
 • صاف کردن چین و چروک‌های لب: هنگامی که لبخند میزنید و یا میخندید، گاهی اوقات امکان دارد چین و چروک در کناره‌های دهان شما ایجاد شود. برای رفع این مورد، از ژل لب استفاده میگردد.
 • افزایش اعتماد به نفس: پرکننده‌های لب مثل ژل لب، میتوانند به بهبود عزت نفس و جلوه بهتر چهره شما کمک بسیاری کنند.

ژل-لب

کاربرد ژل لب به چه شکل است؟

پرکننده‌های لب مثل ژل لب، باعث افزایش حجم لب‌ها می‌شوند. آنها روند پیری را متوقف نمی‌کنند، اما میتوانند در به تاخیر انداختن نیاز به عمل‌های جراحی تهاجمی‌تر برای بزرگ کردن لب، مثل کاشت لب یا لیفت لب تاثیر داشته باشند. همچنین میتوانند شما را در رسیدن به ظاهر دلخواه خودتان کمک نمایند که موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد.

با سپری شدن زمان، امکان دارد حجم لب‌های خود را از دست دهید که احتمالا به دلیل موارد زیر باشد:

 • ژنتیک
 • آسیب خورشید
 • استعمال دخانیات

ماندگاری ژل چقدر است؟

ژل لب یا هر نوع پرکننده لب، عموما بین 12 تا 18 ماه دوام خواهند داشت. با این حال، این به سن و سال و همچنین سرعت تجزیه کالری بدن به انرژی یا همان متابولیسم شما، بستگی دارد. افراد جوانتر، عموما کالری را سریعتر می‌سوزانند، درنتیجه ژل لب دوام زیادی ندارد و بیشتر توصیه می‌شود که از بالم لب حجم‌دهنده استفاده نمایند.

تقسیم بندی انواع ژل از نظر ماندگاری

ژل ها به لحاظ میزان ماندگاری به 3دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 1. ژلهای دائمی: همانگونه که از نام این جنس از ژل‌ها مشخص است، موادی غیرقابل تجزیه توسط بدن هستند و به شکل همیشگی در بافت بدن باقی خواهند ماند. یکی از این جنس از ژل‌ها، خانواده پلی‌اکریل‌آمید است. تزریق چربی هم اگر به خوبی تزریق شود و پزشک مهارت‌های لازم را برای انجام این عمل داشته باشد، می‌تواند به عنوان یک ژل طبیعی تا سال‌ها در بدن فرد باقی مانده و بدون عوارض جانبی باشد.
 2. ژلهای نیمه دائمی: این مدل از ژل‌ها شامل چند خانواده می‌باشند، ازجمله پلی کاپرولاکتون، پلی لاکتیک اسید، کلسیم هیدروکسی آپاتیت و… که مدت زمانی در حدود 2 تا 4 سال ماندگاری خواهند داشت. تزریق این ژل‌ها نکات مراقبتی و ملاحظات خاص خود را به دنبال خواهد داشت، درنتیجه باید توسط پزشکی مجرب و کاربلد تزریق بشوند.
 3. ژلهای موقتی: ژل‌های موقت هم انواع گوناگونی دارند. یکی از انواع این جنس از ژل‌ها، فیلرهایی بر پایه هیالورونیک اسید می‌باشد که ازجمله پرکاربردترین و کم عارضه‌ترین انواع ژل است. این مدل از ژل‌ها علاوه بر نقش پرکنندگی پوست و جبران حجم از دست رفته بافت بدن، به تحریک سنتز کلاژن هم می‌پردازد و از این طریق به پوست قوام بیشتری خواهند بخشید.

ژل-لب

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب به نسبت سایر متدهای درمانی و زیبایی مزایای زیادی به همراه دارد. از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از ژل لب، کم‌تر تهاجمی بودن آن است. عموما تزریق ژل لب هیچ گونه آثار زخم یا بخیه‌ای بر روی لب به جا باقی نمی‌گذارد. همچنین عوارض بسیار کمی هم به همراه دارد. هیچ نیازی به دوران نقاهت و یا استراحت ندارد و متقاضی می‌تواند بعد از تزریق به فعالیت‌های روزانه خود ادامه بدهد.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

از دیگر مزایای تزریق ژل لب، دیدن نتیجه عمل به شکل عینی است و هنگامی که ایرادی مشاهده شود، پزشک می‌تواند آن را برطرف کند. لازم به ذکر می‌باشد که تزریق ژل لب همراه با ورم در ناحیه مورد عمل است و نتیجه‌ی دقیق، پس از بین رفتن ورم قابل مشاهده می‌باشد. بعضی از ژل ها به بازسازی لب و پیشگیری از افتادگی و شل شدن لب هم کمک میکنند.

معایب تزریق ژل لب

همانند هر روش درمانی و زیبایی دیگری، تزریق ژل لب هم امکان دارد با معایب و عوارضی همراه باشد. عوارض طبیعی ژل لب به صورت موقتی و موضعی بوده که شامل ورم، قرمزی و سوزش خفیف در ناحیه لب، پس از تزریق می‌باشد که به سرعت و در عرض چند روز از بین خواهد رفت. اما در حالتی که به پزشک ماهر و کاربلد مراجعه نکنید، امکان دارد عوارضی که نادرتر و جدی‌تر است رخ بدهد. این عوارض شامل موارد زیر می‌شود:

 • ایجاد عفونت در محل تزریق
 • خون مردگی و آسیب به بافت
 • خارج شدن ژل از ناحیه تزریق
 • وارد شدن آسیب به عروق خونی
 • ایجاد ناهمواری و بافت گلوله گلوله
 • امکان بروز تب سرد
 • تغییر رنگ یا حساسیت
 • احتمال عدم تقارن لب‌ها
 • خونریزی و درد در نواحی تزریق
 • پرکننده لب امکان دارد در نواحی دیگر صورت مثلا به سمت بینی منتقل شود
 • مرگ بافت یا به خطر افتادن عروق، از دیگر موارد احتمالی است که درصورت تزریق ژل لب به داخل یا اطراف شریان، می‌تواند رخ بدهد

ژل لب روسی چیست؟

ژل لب انواع گوناگونی دارد. ژل لب روسی یکی از تکنیک‌های فرم دهی لب است که در آن هدف ناحیه وی شکل لب میباشد. با انجام این کار، زیبایی و ظرافت لبها بهبود پیدا کرده و بیشتر روی تیزی حاشیه لبها تمرکز دارد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

در روش ژل لب روسی، ابتدا باید کمی ژل اسید هیالورونیک به نواحی خطوط لب، تزریق شود تا طرح کلی لب شکل بگیرد. در مرحله بعد، ژل به درون لبها تزریق می‌شود.

ژل-لب

قیمت تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب به نسبت سایر تکنیک‌های درمانی پایین‌تر است و انتخاب مناسب‌تری می‌باشد. عامل اصلی تعیین قیمت تزریق ژل لب به دو فاکتور مهم یعنی نوع برند ژل لب و همچنین پزشک مربوطه وابسته است. بدیهی است که هرچقدر که برند معتبرتر باشد و پزشک مهارت و تجربه بیشتری داشته باشد، هزینه تزریق ژل هم به همان نسبت بالاتر خواهد بود.

شما همراهان عزیز در مرکز راز زیبایی میتوانید به منظور اطلاع از آخرین قیمت عمل تزریق ژل به لب و همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی در زمان‌های نوشته شده در صفحه‌ی تماس با ما ارتباط داشته باشید. مجموعه بیوتی سکرت همواره می‌کوشد تا شما را به زیباترین فرم خودتان نزدیک کند.

بازدیدها: 2

دیدگاهتان را بنویسید