لیفت-ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت-ابرو

لیفت ابرو روشی برای بالابردن ابروها به منظور پرپشت‌تر دیده شدن و پهن‌تر شدن ابروها می‌باشد. به بیانی دیگر لیفت ابرو، راهکاری برای مرتب کردن تار ابروها و همچنین کشیده کردن حالت ابروها است. لیفت ابرو به چند روش مختلف می‌تواند انجام بگیرد. به صورت کلی لیفت به سه شکل دائم، نیمه دائم و موقت انجام شده و افراد می‌توانند باتوجه به سلیقه و شرایطشان یکی از آنها را امتحان نمایند.

انواع لیفت ابرو

لیفت ابرو یک روش لیفت جزئی در صورت است که به شکل معمول از 3 طریق عمده زیر امکان‌پذیر است:

لیفت ابرو با جراحی

در این مدل از عمل جراحی، افتادگی و شلی بخش بالایی صورت رفع شده و ابروها کمی بالاتر می‌روند. به این شکل می‌توان ابروهای افتاده را به حالت اولیه خود برگرداند و چین و چروک‌های پیشانی را نیز همزمان اصلاح نمود. در این عمل، برش‌ها درون خط مو ایجاد شده تا بعدها جای زخم دیده نشود. رفع افتادگی و شلی ابروها در طرفین صورت به منظور دستیابی به نتایج ماندگار و بلندمدت در این عمل بسیار حائز اهمیت است. پس از عمل امکان دارد زمان زیادی طول بکشد تا بهبودی کامل حاصل شود، در این مدت باید از دستورالعمل‌های پزشک درمورد نحوه بانداژ و یا مراقبت از ابرو پس از جراحی به شکل دقیق پیروی کرد.

لیفت ابرو بدون جراحی

این روش، یک مدل غیرتهاجمی برای کسانی است که به دنبال ترمیم ابرو یا پیشانی خود هستند. روش‌های غیرجراحی شامل بوتاکس، فیلرهای پوستی و یا استفاده از لیزر می‌باشد. هر کدام از این موارد می‌توانند بدون نیاز به زمان بهبودی طولانی و یا صرف هزینه زیاد، نتایج بسیار خوبی را به شما ارائه دهند. روش‌های غیرجراحی برای طیف وسیع‌تری از افراد مناسب است، به خصوص برای کسانی‌که مشکلات سلامتی دارند و نمی‌توانند جراحی داشته باشند. درمان‌هایی مثل بوتاکس و تزریق ژل و فیلر می‌توانند بدون نیاز به جراحی و یا دردسر و خطر خاصی، نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشند.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

لیفت ابرو طبیعی

بجز متدهای جراحی و کم تهاجمی، تکنیک‌های طبیعی نیز برای لیفت ابرو وجود دارند. این تکنیک‌ها شامل تمرینات ورزشی و حرکات صورت، ماساژ، روغن‌تراپی و… می‌شوند.

لیفت-ابرو

مزایای لیفت ابرو

اگر در روبروی آینه بایستید و پیشانی خود را به سمت بالا بکشید، میتوانید تاثیر لیفت پیشانی یا ابرو را تجسم کنید. به صورت کلی مزایای لیفت ابرو شامل موارد زیر میشوند:

  • بالا کشیدن ابروها ظاهری سرزنده و شاداب‌تر و البته هوشیارتر به صورت شما خواهد داد. درضمن افتادگی پلک‌ها را نیز از این طریق میتوان کاهش داد.
  • با بالا کشیدن ابروها، چین و چروک‌های عرضی روی پیشانی هم به شکل موثری صاف شده و سبب می‌شوند که صورت شما مثبت‌تر و مهربان‌تر به نظر برسد.
  • از بین رفتن خطوط اخم مابین ابروها و چین و چروک‌های پیشانی را می‌توان به عنوان یکی از مزایای لیفت ابرو دانست.
  • لیفت ابرو و پیشانی در هنگامی منطقی است که دیگر با شکل ظاهری خود احساس راحتی نمی‌کنید و چروک‌های عمیق روی پیشانیتان شما را آزار می‌دهد. با سفت شدن بخش فوقانی صورت، ظاهر جوان خود را بدست خواهید آورد و می‌توانید چین و چروک‌هایی که با افزایش سن به شکل طبیعی ایجاد می‌شوند را از میان ببرید.
  • درحالیکه جراحی خطراتی را به دنبال داشته و دوره نقاهت نسبتا طولانی را به دنبال دارد، اما مزایایی هم نسبت به روش‌های غیرجراحی دارد. یک پزشک جراح ماهر لیفت ابروی شما را مطابق با مشخصات دقیق شما تنظیم کرده و نتیجه سال‌ها تجربه را در سالن جراحی اجرایی میکند. جراح، ظاهری بسیار طبیعی و متناسب با صورتتان به شما ارائه می‌دهد و مزیت اصلی گزینه جراحی نیز در همین است. بسیاری از افراد نتایج جراحی را طبیعی‌تر می‌دانند، به خصوص زمانی که جراح کنترل بسیار زیادی بر نتایج داشته باشد.

معایب لیفت ابرو

اگر نتایج عمل لیفت ابرو، مناسب و طبیعی باشد، تقریبا هیچ عیب دیگری نمیتواند داشته باشد. این نکته مهم است که قوس ابرو به شکل طبیعی خمیده حفظ شود. همچنین چشم پس از عمل باید طبیعی و شاداب به نظر برسد.

البته تکنیک‌های جراحی به هرحال خطراتی را نیز میتوانند به همراه داشته باشند. اما در روش‌های کم تهاجمی و یا روش‌های طبیعی تقریبا هیچ خطری زیبایی و سلامتی شما را تهدید نخواهد کرد. پس به نوعی می‌توان گفت که تنها عیب لیفت ابرو، امکان غیرطبیعی شدن حالت چهره است که آن هم به ندرت اتفاق می‌افتد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

ماندگاری لیفت ابرو

اگر نواحی لیفت به حد کافی سفت شوند، اثر جوانسازی لیفت ابرو با عمل جراحی چیزی درحدود 5 تا 10 سال ماندگاری خواهد داشت. پس از آن مدت اگر دیگر از نتیجه راضی نبودید، میتوانید این روش را تکرار کنید.

تکنیک‌های کم تهاجمی عموما نصف این مدت زمان ماندگاری خواهند داشت. روش‌های طبیعی نیز تا زمانی که در برنامه مراقبت روزانه شما قرار داشته باشند، ماندگار هستند. البته این مدت زمان به سبک زندگی و ساختار پوست شما هم بستگی دارد. برای مثال، نور شدید خورشید و یا مصرف نیکوتین می‌تواند ایجاد چین و چروک در بدن را سرعت دهد.

لیفت-ابرو

قیمت لیفت ابرو

نرخ لیفت ابرو، میزان ثابتی ندارد و باتوجه به روش لیفت انتخابی شما متفاوت است. ارزان‌ترین روش لیفت، لیفت‌های موقت هستند که تنها هزینه لوازم آرایشی و یا دستمزد آرایشگر را خواهید پرداخت.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

در جایگاه دوم، لیفت نیمه دائم قرار دارد که با توجه به تکنسین مورد نظر و همینطور کیت مورد استفاده، هزینه آن متفاوت است.

همچنین، گران قیمت‌ترین لیفت ابرو، نوع دائم آن است که در دسته خدمات پزشکی و جراحی زیبایی قرار دارد.

تفاوت لیفت و لمینت ابرو

پس از این توضیحات در مورد لیفت ابرو، شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین لیفت و لمینت ابرو در چیست؟ برای پاسخ به این پرسش می‌شود گفت که در لمینت ابرو، با استفاده از کراتین مایع، ظاهری هاشوری و شانه شده به ابروها داده می‌شود، همچنین با استفاده از لمینت، موی ابرو مرتب، ضخیم‌تر و پرپشت‌تر به نظر خواهد رسید.

اما در لیفت ابرو، همانگونه که در این مقاله خواندید، از روش‌های مختلفی برای بالا کشیدن ابروها استفاده می‌شود تا چهره شاداب و جوان‌تر شده و همینطور چین و چروک‌های اطراف چشم و ابرو کمتر شوند.

تفاوت لیفت ابرو و لیفت پیشانی

اصلاح موقعیت ابروها را می‌شود با لیفت پیشانی یا لیفت شقیقه هم انجام داد. درست مثل عمل لیفت پیشانی، از بین بردن پوست اضافی پلک‌های بالایی نیز در لیفت ابرو حاصل می‌شود. درنتیجه هر دو عمل برای بیماران مبتلا به افتادگی پلک که وضعیت ابروهای افتاده‌ای هم دارند، بسیار مناسب است. هر دوی این روش‌ها را می‌توان در یک جلسه با هم ترکیب کرد. در این تکنیک ابتدا لیفت پیشانی و سپس جراحی لیفت ابرو انجام می‌گیرد. در بسیاری اوقات، لیفت پیشانی نه تنها برای بلند کردن ابروها، بلکه به منظور اصلاح رضایت بخش پلک‌های بالایی نیز کافی است.

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بالا کشیدن ابروها و همچنین دریافت مشاوره خدمات تخصصی با ما در مجموعه بیوتی سکرت در تماس باشید.

لیفت-ابرو

بازدیدها: 1

دیدگاهتان را بنویسید