فیلر-گونه

فیلر گونه

فیلر گونه

فیلر-گونه

فیلر گونه روشی به منظور برجسته‌تر کردن و زیباترکردن گونه هاست که در میان بانوان زیاد محبوبیت دارد. خانم‌هایی که گونه‌های لاغری دارند و یا برجستگی ناحیه گونه آنها کم است، میتوانند با تزریق فیلر گونه که نوعی ژل محسوب می‌شود، به گونه‌‌های خودشان شکل و ظاهر زیباتری ببخشند.

همچنین تزریق فیلر گونه می‌تواند نامتقارنی‌های موجود در گونه‌ها که به هر دلیلی ممکن است رخ داده باشد را از بین ببرد، البته در صورتی که توسط پزشک ماهر و کاربلد انجام بگیرد.

با زیادتر شدن سن، حجم گونه‌ها از بین رفته و پوست صورت افتاده و شل می‌شود. فیلر گونه یک روش تزریقی است که حجم ناحیه اطراف استخوان گونه را افزایش می‌دهد. در چنین حالتی استخوان گونه واضح‌تر دیده شده و به لحاظ زیبایی بهتر می‌شود. همچنین با تزریق فیلر در زیرپوست و افزایش حجم، چین و چروک و خطوط ریز صورت نیز برطرف می‌شوند.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

انواع فیلر گونه چیست؟

انواع گوناگونی از ژل‌ها موجود هستند که می‌شود به منظور فیلر گونه از آن‌ها بهره برد. دو مدل فیلر پوستی بر پایه اسید هیالورونیک و اسید پلی لاکتیک برای افزایش حجم در قسمت گونه و زیر چشم بسیار کاربردی هستند. این مدل از فیلرها موقتی هستند. پرکننده دیگری هم وجود دارد که حاوی هیدروکسی لاپاتیت بوده و در قسمت گونه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش تزریق فیلر گونه چگونه است؟

در این تکنیک، پزشک پوست، تزریق یکجا یا مخزنی 2/0 سی‌سی از فیلر در 4ناحیه مجزا تحت عنوان V1 تا V4 همزمان با کشیدن پوست گونه به سمت خلف و بالا اقدام به تزریق می‌نماید. کشیدن پوست باعث ایجاد خال جوش در بافت پوست و درنتیجه لیفت گونه می‌گردد. بسته به درجه کاهش حجم ناحیه، برخی بیماران نیاز به حجم‌های بیش از 2/0 سی‌سی داشته و برخی دیگر نیازمند حجم‌های کمتری هستند. در این متد، تزریق‌های یکجا در عمق و بر روی پریوست استخوان ماگزیلاری صورت میگیرد.

نخستین گام، مشخص کردن محل اتصال پلک به گونه و علامت زدن آن بر روی صورت بیمار است. ناحیه اتصال پلک به گونه، مشخص کننده ناحیه تبدیل پوست نازک پلک به پوست ضخیم گونه است که بیشتر منطبق بر حد تحتانی دایره تیره زیر چربی اربیت می‌باشد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

فیلر-گونه

کاندیدای مناسب تزریق فیلر گونه چه کسانی هستند؟

پیش از تزریق فیلر گونه، پزشک سابقه دارویی و بیماری فرد را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر شرایط زیر را نداشته نباشد، تزریق فیلر گونه را به شما پیشنهاد خواهد داد:

 • افرادی که سابقه حساسیت به پروتئین دارند
 • کسانی که به پروتئین‌های باکتریایی که در ساخت هیالورونیک اسید بکار رفته‌اند، حساسیت داشته باشند
 • اشخاصی که مستعد خونریزی و یا احتمال خونریزی زیاد در طول درمان هستند

مهمترین مزایای تزریق فیلر گونه چیست؟

تزریق فیلر گونه در قیاس با سایر روش‌های درمانی ازجمله لیفت جراحی گونه و کاشت پروتز گونه مزایای بیشتری را با خود به همراه دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:

 • عوارض تزریق فیلر گونه بسیار ناچیز بوده و احتمال عفونت بسیار کم است.
 • تزریق فیلر گونه درون مطب پزشک انجام گرفته و عموما هیچ نیازی به ماده‌ی بیهوشی نخواهد بود.
 • فیلرهای گونه نسبت به جراحی‌های اصلاح شکل گونه مقرون به صرفه‌تر هستند. یعنی هزینه‌ تزریق فیلر گونه بسیار پایین‌تر از هزینه جراحی گونه است.
 • پس از تزریق فیلر گونه نیازی به استراحت نیست. به بیانی دیگر تزریق فیلر گونه دوره‌ی نقاهت نداشته و بلافاصله پس از تزریق می‌توانید به روال روزانه خود برگردید.
 • با این وجود که فیلرهای گونه به مدت چندماه تا چندسال ماندگار هستند، اما نتایج تزریق همیشگی نیست. درنتیجه چنانچه به هر علتی از تزریق فیلر پشیمان شوید، نتایج قابل بازگشت هستند.
 • شما می‌توانید نتایج حاصل از تزریق فیلر گونه را اصلاح نمایید. به عبارتی دیگر، بهتر است با مقدار کم شروع کرده و درصورت نارضایتی از حجم گونه‌ها به مرور زمان، مقدار فیلر بیشتری تزریق کنید.

فیلر-گونه

آمادگی‌های لازم برای تزریق فیلر گونه چیست؟

اقدامات پیش از شروع عمل تزریق فیلر گونه شامل موارد زیر میشود:

 • درصورتی که از آسپرین و داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید، مصرف آنها را از 2هفته پیش از تزریق فیلر گونه متوقف سازید.
 • اگر به هر علتی نمی‌توانید مصرف داروهای خود را کنار بگذارید، در جلسه‌ی مشاوره، به پزشک خود اطلاع دهید. احتمال دارد نیاز باشد مشاوره‌های تخصصی‌تری صورت بگیرد.

مراقبت‌های پس از تزریق فیلر گونه چیست؟

ازجمله مراقبت‌ها و اقدامات لازم بعد از انجام عمل تزریق فیلر به گونه عبارت است از:

 • یکی از مراقبت‌های لازم بعد از تزریق ژل یا فیلر در گونه این مورد است که بلافاصله پس از تزریق فیلر باید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • از ماساژ دادن و یا فشار آوردن به ناحیه تزریقی اجتناب کنید.
 • تا حد امکان در محیط‌‌های گرم قرار نگیرید و از انجام کارهایی که موجب برافروختگی صورت شود پرهیز کنید.
 • به هنگام خواب، سعی کنید سرتان بالاتر از حد نرمال قرار گیرد و روی صورتتان نخوابید تا به ناحیه تزریق هیچگونه فشاری وارد نشود.
 • شما میتوانید بلافاصله پس از تزریق فیلر به خانه برگردید و به کارهای روزانه خود بپردازید. تزریق فیلر نیاز به هیچ‌گونه استراحت و بستری ندارد.

آیا تزریق فیلر به گونه عوارض جانبی به دنبال دارد؟

عموما تزریق در ناحیه گونه، بسیار ایمن است، زیراکه به دور از عروق است. استفاده از مانور ریفلاکس و آسپیره کردن سرنگ جهت مشاهده احتمالی خون در طول تزریق، موجب ایمن ساختن تزریق شده و باعث پیشگیری از آسیب مستقیم به عروق ناحیه میگردد.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

اما یکی از عوارض آن، این است که امکان دارد باعث ایجاد مقداری کبودی و تورم شود که جای نگرانی وجود ندارد، چون به مرور زمان برطرف می‌شود. همچنین اگر برای عمل به دکتر پوست غیرحرفه‌ای مراجعه کنید، امکان دارد که عدم قرینگی در گونه رخ بدهد که وقوع این مسئله عموما بسیار نادر است.

آیا تزریق فیلر برای گونه دردناک است؟

خیر. برای تزریق فیلر گونه پزشک از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند تا بیمار متوجه هیچ‌گونه دردی نشود. شاید پیش خودتان فکر کنید که تزریق ماده بی‌حسی هم امکان دارد برایتان دردناک باشد، درحالیکه سوزن سرنگ بی‌حسی بسیار ظریف و باریک است و درد زیادی به همراه نخواهد داشت. پس جای نگرانی وجود ندارد. به هر حال درصورت احساس درد، موضوع را با پزشک خودتان در میان گذاشته و از او کمک بگیرید.

نتیجه تزریق فیلر برای گونه چه موقع ظاهر می‌شود؟

شما بلافاصله پس از آنکه تزریق را انجام دهید، تغییرات را در صورت خود میبینید و خواهید دید که گونه‌هایتان چقدر برجسته شده‌اند. شما میتوانید مدتی پس از تزرق فیلر دوباره به نزد پزشک رجوع کنید تا وضعیت فیلر تزریقی دوباره مورد بررسی قرار گیرد. درصورتیکه نیاز به ترمیم داشته باشید، این کار برایتان انجام خواهد شد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

فیلر-گونه

هزینه تزریق فیلر به گونه چقدر است؟

نرخ تزریق فیلر باتوجه به نوع فیلر استفاده شده و همچنین مقداری که برای هر بیمار تزریق می‌شود، متفاوت خواهد بود و پیشنهاد می‌شود که برای اطلاع از هزینه دقیق و مشاوره با ما در بیوتی سکرت (Beauty Secret) تماس برقرار کنید.

بازدیدها: 2

دیدگاهتان را بنویسید