فرم-دهی-بینی-بدون-جراحی

فرم دهی بینی بدون جراحی

فرم دهی بینی بدون جراحی

فرم-دهی-بینی-بدون-جراحی

فیلر بینی چیست؟

فیلر بینی نوعی ژل است که به شکلی موضعی ترزیق می‌شود و بلافاصله موجب تغییرات فرم بینی میگردد. فرم دهی بینی بدون جراحی به نسبت جراحی بینی علاوه بر عدم دارا بودن دوره نقاهت، از هزینه پایین‌تری نیز برخوردار است.

فیلر بینی یا جراحی بینی؟

تزریق فیلر به بینی یا همان فرم دهی بینی بدون جراحی که بدون جراحی صورت میگیرد، معمولا توسط افرادی که بینی‌شان دارای مشکلات جزئی است و تمایل به انجام جراحی بر روی بینی خود ندارند، ترجیح داده می‌شود. اثرات فیلر بینی بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است و بیماران می‌توانند در همان روز به فعالیت ‌های عادی خود بازگردند.

تفاوت تزریق فیلر بینی و بوتاکس

عده‌ای تصور می‌کنند که انجام بوتاکس بتواند به تغییر فرم بيني منجر شود. در حالیکه اینطور نیست. بهترین توصیه برای افرادی که از جراحی بینی هراس دارند و میخواهند بینی خود را زاویه دار‌تر کنند، فرم دهی بینی بدون جراحی است.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

روش تزریق فیلر به بینی

برای فرم دهی بینی بدون جراحی بیمار میبایست در وضعیتی نیمه نشسته روی تخت قرار گیرد و ناحیه‌ی سر کمی به عقب خم شده باشد.

بهتر است فشار خون چیزی در حدود ۱۱۰ تا ۱۲۰ درجه باشد تا وضعیت بدنی راحتی برای فرد ایجاد گردد. عموما بی‌حسی موضعی به‌ندرت لازم است، اگرچه در صورت تزریق نزدیک نوک بینی، بی‌حسی موضعی مفید می‌باشد.

در راینوپلاستی غیرتهاجمی و بدون عمل جراحی با استفاده از فیلر بینی، از مواد پرکننده پوستی برای تغییر شکل بینی استفاده می‌شود.

متد تزریق ژل به بینی یا همان فرم دهی بینی بدون جراحی به این شکل است که یک فیلر تزریقی که معمولاً اسید هیالورونیک می‌باشد، در زیر عمقی از پوست در مناطقی که فرد مایل به ایجاد تغییر فرم و یا فرم دهی بینی بدون جراحی می‌باشد، با صلاح دید پزشک، مورد استفاده قرار میگیرد.

در فرم دهی بینی بدون جراحی، ژل باید در لایه‌‌‌های عمیق ‌تر پوست بینی تزریق شود تا بتواند ثابت و بدون تغییر وضعیت بماند و فرم مورد نظر بینی را حفظ کند.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

این امر می‌تواند بسته به نوع پوست و ماده مورد استفاده، اثرات فرم دهی بینی بدون جراحی را از ۶ ماه به ۳ سال تغییر دهد.

فرم-دهی-بینی-بدون-جراحی

هدف از فرم دهی بینی بدون جراحی

روش غیرجراحی فرم دهی بینی با فیلر برای بسیاری از بیماران گزینه بسیار مناسبی است. به این دلیل که نتیجه فیلر بینی به سرعت مشخص می‌شود، ارزان ‌تر و کم تهاجمی‌تر از جراحی بینی است و برخلاف آن هیچ گونه درد و خونریزی و بخیه‌ای را به همراه ندارد.

میزان استفاده از فیلر جهت فرم دهی بینی بدون جراحی برای اشخاص مختلف متفاوت می‌باشد، زیرا هر فردی دارای بینی خاص خود و خواستار نتایجی متفاوت هستند.

هدف از تزریق فیلر بینی و فرم دهی بینی بدون جراحی آن است که هر بیمار به بهترین و طبیعی‌ترین نتایج ممکن در این فرایند دست پیدا کند. این بدان معناست که برای برخی از بیماران روش بهتر جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، انجام عمل جراحی بینی است.

پس بهتر است قبل از انجام فرم دهی بینی بدون جراحی و یا جراحی بینی حتما با یک متخصص پوست خوب و یا پزشک مطلع مشورت نمایید تا مشخص شود که کدام گزینه برای شما مناسب‌‌تر است.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

مزایای فرم دهی بینی بدون جراحی

 • هیچ گونه نیازی به استراحت پس از عمل نیست.
 • اگر کبودی یا تورم مختصری هم ایجاد شود، تا ۳ الی ۴ روز از بین خواهد رفت.
 • در فرم دهی بینی بدون جراحی، درد پس از عمل یا وجود ندارد یا بسیار خفیف است.
 • به بستن چسب بر روی بینی یا پانسمان احتیاجی نیست.
 • نتایج فرم دهی بینی بدون جراحی بلافاصله قابل مشاهده است و فرد همان موقع می‌تواند تغییرات را در بینى خود ببیند.
 • فرم دهی بینی بدون جراحی با تزریق ژل برای افرادی که قادر به پرداخت هزینه جراحی نیستند بهترین گزینه است.
 • در فرم دهی بینی بدون جراحی، هیچ گونه عمل تهاجمی انجام نمی‌شود و فقط چند عدد سوزن وارد بینی فرد می‌گردد.
 • تنها نکته‌ای که در فرم دهی بینی بدون جراحی دارای اهمیت است و شما هم باید به خوبی به آن توجه داشته باشید، این است که تزریق ژل به بینی خود را باید به پزشکی که تخصص زیادی در این زمینه دارد، بسپارید.

ماندگاری فیلر بینی

در فرم دهی بینی بدون جراحی از فیلر برای اضافه کردن حجم به پل بینی، نوک بینی یا ناهمواری‌‌هایی که در نواحی مختلف بینی وجود دارد استفاده می‌شود.

افرادی که قوز بزرگ بر روی بینی خود دارند و یا بینی‌شان دارای دفرمیت‌های حاد است، برای مثال انحراف ناشی از شکستگی و یا مشکلات تنفسی ناشی از انحراف بینی دارند، معمولا عمل جراحی بینی گزینه بهتری برای آنهاست. زیرا ممکن است نیاز به پروتزهای دائمی باشد.

معمولا فرم دهی بینی بدون جراحی که از طریق تزریق فیلر به بینی صورت میگیرد، برای افراد مختلف، بسته به شرایط و انتظارات و صلاح دید پزشک متخصص، آنقدر تکرار می‌شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

در فرم دهی بینی بدون جراحی، فیلر به‌آرامی به بینی تزریق می‌شود و هنگامی که بیمار به ظاهر مورد نظر خود رسید، تقریباً ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری آن به طول می‌انجامد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

بدلیل آنکه بدن با گذشت زمان بطور طبیعی هیالورونیک اسید را متابولیزه می‌کند، بیشتر بیماران در هر ۶ تا ۱۲ ماه برای تکرار آن مراجعه می‌کنند تا زیبایی بینی خود را در بهترین شکل ممکن نگه دارند.

راینوپلاستی بر پایه فیلر یعنی همان فرم دهی بینی بدون جراحی، نتایج فوری را ارائه می‌‌دهد و روشی بسیار آسان است.

فرم-دهی-بینی-بدون-جراحی

مراقبت‌های پس از ری‌مدلینگ بینی با تزریق فیلر

انتخاب یک متخصص خوب برای فرم دهی بینی بدون جراحی بر روی نتیجه این اقدام زیبایی بیشتر از هر مورد دیگری تاثیرگذار است. البته میتوان با انجام اقدامات لازم پس از تزریق فیلر بینی به رفع سریعتر عوارض و همچنین افزایش ماندگاری اثر آن کمک کرد.

برخی از مهم‌ترین مراقبت‌های پس از فرم دهی بینی بدون جراحی

 • به هنگام فرم دهی بینی بدون جراحی، از اپیلاسیون، کرم‌‌های سفید کننده، ضد‌لک و موبر بر روی بینی پس از تزریق فیلر خودداری کنید.
 • از محصولات موضعی مانند رتینول، رتینوئیدها، گلیکولیک اسید یا هرگونه محصولات ضد پیری بر روی ناحیه تزریق خودداری کنید.
 • پس از فرم دهی بینی بدون جراحی از ۲ بالشت به مدت ۳ شب استفاده کنید، به این شکل که حتماً روی پشت و به صورت صاف بخوابید. این امر باعث می‌شود فیلر تازه تزریق شده به بینی در جای خود باقی بماند. و یا میتوانید از بالش‌‌های دور گردنی برای تثبیت سر استفاده کنید.

چه افرادی باید از فرم دهی بینی بدون جراحی اجتناب کنند؟

 • افرادی‌که دارای عفونت فعال در ناحیه سینوس باشند.
 • افرادی‌که حساسیت بالایی به لیدوکائین داشته باشند.
 • بیمارانی که به محصولات هیالورونیک اسید حساسیت دارند.
 • کسانیکه سابقه بیماری در بافت همبند یا اختلالات خونی دارند.
 • بانوانی که در دوران بارداری و شیردهی هستند.
 • افرادی‌که سابقه سینوزیت دارند (حتما با متخصص خود مشورت کنید).
 • افرادی‌که آسپیرین و یا آنتی بیوتیک مصرف می‌کنند.
 • کسانیکه با حساسیت شناخته شده به پروتئین باکتری‌‌‌های گرم مثبت باشند.
 • افرادی‌که عفونت در ناحیه ی لثه و یا دندان دارند بهتر است قبل از تزریق حتما نسبت به رفع مشکل به دندانپزشکی مراجعه کنند.

محتمل است فرم دهی بینی بدون جراحی، ایمنی بیمار را تحت تأثیر قرار دهد. مثلا باعث التهاب فعال، عفونت، ضایعات سرطانی یا پیش سرطانی و … شود. پس بهتر است باری انجام فرم دهی بینی بدون جراحی از پزشک متخصص کمک بگیرید.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

فرم دهی بینی بدون جراحی چه عوارضی دارد؟

برای اکثر افراد، تنها عارضه جانبی فرم دهی بینی بدون جراحی یا همان راینوپلاستی، قرمزی و حساسیت در ناحیه تزریق در همان روز و یا دو روز بعد از انجام این عمل می‌باشد.

کبودی در محل تزریق اصلاح فرم بینی، تورم و حالت تهوع از عوارض شایع فرم دهی بینی بدون جراحی است.

آیا ممکن است فیلر بینی جابجا شود؟

تغییر پوزیشن و یا تغییر مکان فیلر تزریقی، به این معنی است که ماده تزریقی به مناطق دیگر بینی یا ناحیه زیر چشم سرایت کند و ظاهری موج دار و یا پر از آب ایجاد کند. که این مورد یکی از عوارض نادر فرم دهی بینی بدون جراحی است.

فرم دهی بینی بدون جراحی برای بینی‌های استخوانی بهتر است یا گوشتی؟

به طور دقیق نمیتوان گفت که تزریق فیلر بینی برای کدام یک از انواع بینی مناسب‌تر است. چراکه باید بینی شما مورد معاینه و بررسی پزشک قرار بگیرد تا بتوان گفت که فرم دهی بینی بدون جراحی برایتان مناسب است یا خیر.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

به طور کلی فرم دهی بینی بدون جراحی هم برای بینی‌های استخوانی و هم برای بینی‌های گوشتی نتایج مورد قبولی را به‌دنبال داشته است.

هزینه فرم دهی بینی بدون جراحی چقدر است؟

هزینه فرم دهی بینی با فیلر یکی از متداول‌ترین سوالاتی است که در این‌باره پرسیده می‌شود.

نمیتوانیم به طور دقیق هزینه‌ای واحد را برای تزریق فیلر به بینی مشخص کنیم. چراکه بر اساس میزان فیلر مورد نیاز برای اصلاح بینی و شدت مشکلات ظاهری آن، و البته نوع و جنس فیلر، هزینه تزریق ژل به دماغ متفاوت خواهد بود.

فرم-دهی-بینی-بدون-جراحی

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه فرم دهی بینی با فیلر و همچنین اطلاع از آخرین نرخ این عمل و پیدا کردن بهترین متخصصان در این حوزه با ما تماس داشته باشید.

بازدیدها: 3

دیدگاهتان را بنویسید