راز-زیبایی-بینی

راز زیبایی بینی

راز زیبایی بینی

راز-زیبایی-بینی

عمل بینی از اولین و متداول‌ترین عمل‌های زیبایی به‌جهت بهبود ظاهر افراد است که در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. در طول این فرایند، جراح پلاستیک، غضروف و استخوان بینی را برای رسیدن به یک ظاهر مطلوب‌تر تغییر میدهد.

برای مردان و زنانی که از اندازه و شکل بینی خود راضی نیستند، جراحی بینی یک راه حل مناسب به جهت دستیابی به راز زیبایی موثر و مطمئن برای بینی است.

جراحی زیبایی بینی یا همان رینوپلاستی می‌تواند تا حد زیادی تعادل ویژگی‌‌های صورت را بهبود دهد و به بیماران کمک کند اعتماد به نفس تازه‌ای پیدا کنند. همچنین عمل بینی می‌تواند برای اصلاح نقص‌های ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می‌شود، به‌کار گرفته شود.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

اگر به منظور داشتن بینی زیبا به دنبال روش جراحی هستید، در ابتدا بهتر است در مورد ویژگی‌‌ها و خصوصیات یک بینی زیبا و متناسب اطلاعات بیشتری کسب کنید. این امر به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم گیری بهتری در مورد انتخاب زیباترین و بهترین مدل عمل بینی خودتان داشته باشید و نتایج پس از عمل برای شما موفقیت و رضایت بیشتری به همراه داشته باشد.این مطلب با هدف شناخت راز زیبایی بینی و داشتن یک بینی متناسب تالیف گردیده است. چنانچه به دنبال راز زیبایی بینی هستید، خواندن مطلب پایین به شما توصیه می‌گردد.

راز زیبایی بینی چیست؟

راز-زیبایی-بینی

اگر بخواهیم راز زیبایی بینی را تعریف کنیم، ابتدا بینی را بر اساس فرم، رنگ یا تناسبی که در دید عموم جذاب باشد، دسته بندی می‌کنیم. با وجود قواعد کلاسیک و مجموعه اصول، زیبایی، هنوز هم یک مفهوم پیچیده باقی مانده است. در جهان امروزی، علایق و سلیقه ‌های فردی، تفاوت ‌های فرهنگی، تاثیرگزاران رسانه ‌های اجتماعی، سبک زندگی افراد مشهور و همچنین رسانه‌‌‌ها می‌توانند نقش بسیار مهمی در تعریف کلی زیبایی ایفا نمایند که زیبایی بینی هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

سوالی که برای بسیاری از مردم پیش می‌آید آن است که چه چیزی سبب جذابیت بینی می‌شود و راز زیبایی بینی چیست؟ آیا معیار سنجش زیبایی بینی برای همه افراد به شکل یکسان است؟ در پاسخ به تمامی این پرسش‌‌ها باید گفت که به شکل کلی یک فرمول جهت داشتن بینی استاندارد و زیبا وجود دارد و آن تناسب بینی با سایر اجزای صورت می‌باشد. در نتیجه پیش از هر موردی شما باید ساختار کلی صورت خودتان را در نظر داشته باشید، سپس مدلی را انتخاب نمایید که به تعادل و هماهنگی بیشتر بینی با سایر اجزای صورت منجر شود و در یک کلام به راز زیبایی بینی پی ببرید.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

اهمیت تناسب و تقارن در راز زیبایی بینی چیست؟

تقارن و تناسب، دو خصوصیتی هستند که همواره توجه انسان‌‌ها را به خود معطوف نموده اند. در عین حال که برخی از افراد امکان دارند با بینی استاندارد و متناسب متولد شوند، بعضی دیگر در این مورد چندان خوش شانس نیستند. اگر ظاهر کلی و سوراخ‌‌های بینی شما متقارن نیست، اجباری نیست که تا آخر عمر با آن سر کنید. شما می‌توانید رینوپلاستی را انتخاب نمایید و یا با روش‌های نوین تزریق ژل و فیلر به بینی، تقارن و تناسب را به چهره خود برگردانید. برای بیشتر افراد تقارن ایده‌آل دلیل داشتن بینی زیبا می‌باشد.

پزشکان برای این منظور صورت را به سه بخش یا سه ناحیه تقسیم بندی می‌کنند. بخش بالایی از ناحیه پیشانی تا ابروها، بخش میانی از ناحیه ابروها تا پایه بینی و بخش پایینی از ناحیه انتهای بینی تا چانه شما تعریف گردیده است. این نسبت طلایی، به هنگام جراحی جهت تناسب کامل صورت و تقارن افقی و عمودی در نظر گرفته می‌شود. جراح با توجه به این نواحی، تعادل لازم را ایجاد می‌نماید.

خصوصیات یک بینی زیبا در راز زیبایی بینی چیست؟

راز-زیبایی-بینی

پزشکان و متخصصان بینی، همواره با بزرگ‌‌ترین چالش‌ها روبرو هستند که بزرگ‌ترین آنها برآورده ساختن نیازهای متقاضیان از ظاهر بینی است. پرسشی که بیشتر بیماران پیش از جراحی می‌پرسند، آن است که یک بینی زیبا چه ویژگی‌هایی دارد؟ بیشتر افراد دوست دارند بدانند که آیا قواعد خاصی به منظور تعریف راز زیبایی بینی وجود دارد؟

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

از جایی که هر کسی دارای یک چهره منحصر به فرد خودش است، عموما مشخص نمودن خصوصیات بینی که متناسب با یک چهره خاص باشد، بسیار دشوار است. به شکل کلی، چند فاکتور وجود دارد که بیشتر مردم مایل به اینجاد تغییرات در آن‌‌ها هستند. متخصصان و پزشکان به عنوان نقاط مرجع از آن‌‌ها در جهت ایجاد بینی زیبا استفاده می‌نمایند. خصوصیات زیر به منظور تعریف بینی زیبا و طبیعی در نظر گرفته می‌شوند:

 • عرض بینی نازک باشد
 • نوک بینی تیز و کشیده باشد
 • زاویه بین نوک بینی و لب صحیح باشد
 • سوراخ‌های بینی متقارن و کوچک باشند
 • برآمدگی روی سطح بینی وجود نداشته باشد
 • ارتفاع بینی با پهنای آن در حالت نیم رخ برابر باشد
 • تناسب و هماهنگی بینی با کل چهره وجود داشته باشد

نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است، آن است که هیچگاه نباید در مورد جراحی‌‌های زیبایی صورت خود ریسک کنید. امروزه به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی، با انجام تصویربرداری از بینی می‌توان تست زیبایی بینی را پیش از عمل انجام داد. پس از عمل، جبران تغییرات کارشناسی نشده، بسیار سخت و گاهی غیر ممکن خواهد بود. به یاد داشته باشید که حتی 1 میلی متر جابجایی، تغییرات بسیار زیادی را در فرم کلی صورت شما ایجاد خواهد نمود.

راز زیبایی بینی بدون عمل چگونه است؟

راز-زیبایی-بینی

حتی شنیدن نام جراحی برای برخی افراد امکان دارد بسیار ترسناک باشد. گاهی هم به علت شرایط خاص پزشکی، افراد به دنبال روش‌‌های غیرتهاجمی می‌باشند. به همین جهت بسیاری از مردم به دنبال دستیابی به فرم بینی استاندارد بدون جراحی هستند. به شکل کلی تکنیک‌‌های غیرتهاجمی زیر به منظور داشتن بینی زیبا مورد استفاده قرار می‌گیرند:

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی
 • تزریق فیلر یا ژل و یا همان پرکننده: که به منظور ایجاد تغییرات و از میان بردن فرورفتگی‌‌ها و صاف نمودن سطح بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • نخ لیفت: که با استفاده از آن می‌توان افتادگی نوک بینی را برای مدت زمانی موقت اصلاح کرد.
 • دستگاه پلاسما جت: که با کمک این روش با تحریک سلول‌‌های پوستی، بافت سطحی پوست بینی ترمیم می‌گردد. همچنین با استفاده از این روش می‌توان به فرم دهی بهتر و داشتن بینی زیباتر نیز کمک نمود.

تمامی این متدها می‌توانند به تغییر شکل بینی در موارد خاص کمک کننده باشند، البته به این شرط که تنها تغییرات جزئی نیاز باشد. عموما روش‌‌های زیبایی بینی بدون جراحی برای رسیدن به راز زیبایی بینی در موارد زیر به کار برده می‌شوند:

 • انحراف جزئی در تیغه بینی
 • کاهش میزان جزئی از بازبینی
 • اصلاح عدم قرینگی در سوراخ‌‌‌های بینی
 • اصلاح افتادگی نوک بینی قبل یا بعد عمل
 • صاف نمودن فرورفتگی یا برآمدگی‌‌های روی سطح بینی

بهترین متخصصان زیبایی بینی برای رسیدن به راز زیبایی بینی

مشخص نمودن معیار یک بینی زیبا، ایده آل یا کامل، کار دشواری است. همه چیز در مورد دستیابی به تعادل و هارمونی بین خصوصیات مختلف صورت باید مورد توجه قرار بگیرد. چنانچه که می‌خواهید بینی خود را زیبا کنید، حتما باید این موضوع را در نظر داشته باشید. با بهترین متخصص زیبایی بینی مشورت کنید تا بفهمید که چه چیزی برای صورت شما بهتر خواهد بود. انتخاب یک پزشک متخصص که دارای تخصص فنی بالا و همچنین حس بصری و هنری عالی باشد نیز بسیار پر اهمیت خواهد بود.

راز-زیبایی-بینی

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راز زیبایی بینی و همچنین دریافت خدمات تخصصی زیبایی با ما در مجموعه بیوتی سکرت در تماس باشید.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید