راز-زیبایی-بدن

راز زیبایی بدن

راز زیبایی بدن

راز-زیبایی-بدن

داشتن اندام جذاب و بدن متناسب یکی از مهم‌ترین ملاک‌های ارزیابی زیبایی و درنتیجه یک راز زیبایی به شمار می‌آید. به منظور رسیدن به بدن جذاب می‌توان از دو روش طبیعی و جراحی استفاده برد.

روش طبیعی به جهت رسیدن به بدن زیبا، همان ورزش کردن می‌باشد که می‌توان با بکارگیری یک برنامه تمرینی پیوسته و مناسب، به مرور زمان به این مهم دست یافت. البته استفاده از پروتئین‌ها و ویتامین‌های مورد نیاز بدن هم در رسیدن به این راه کمک بسیار زیادی به شما خواهند کرد.

اما به منظور رسیدن یکباره به بدن دلخواه خودتان باید از متدهای جراحی استفاده کنید. تنوع در تکنیک جراحی بالاست و در هر بخش از بدن با توصیه پزشک معالج، به شکل مخصوصی اجرا می‌شود. برای مثال می‌توان با اضافه یا حذف کردن چربی موضعی به بدن، سریعا به فرم دلخواه بدن رسید. البته باید توجه داشت که عمل‌های تهاجمی عوارض و همچنین دوره نقاهت نیز با خود به همراه خواهند داشت.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

اما تکنیک‌های کم تهاجمی یا غیرتهاجمی نیز وجود دارند که چنین مشکلاتی را یا ندارند و یا بسیار کمتر به همراه خود دارند. که شما می‌توانید به جهت رسیدن به بدن خوش فرم دلخواه خودتان از این راز زیبایی بهره ببرید.

داشتن ساختار بدنی و هیکل خوش فرم، راز زیبایی بدن است.

روش‌های جراحی برای رسیدن به راز زیبایی بدن

لاغری و یا چاقی بیش از اندازه از جمله مشکلاتی است که هر شخصی امکان دارد با آن دست و پنجه نرم کند. گاهی ورزش کردن و یا تغییر در روند غذایی به منظور رسیدن به راز زیبایی بدن کاری دشوار، بسیار زمانبر و یا حتی غیرممکن خواهد بود. از این رو تکنولوژی و علم به کمک ما آمده تا به راحتی بتوانیم به راز زیبایی بدن خودمان دست پیدا کنیم. ازجمله تکنیک‌های جراحی به منظور رسیدن به راز زیبایی بدن به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

رسیدن به راز زیبایی بدن با لیپوساکشن یا چربی کشی بدن

لیپوساکشن

لیپوساکشن یا همان چربی‌کِشی، نوعی روش جراحی زیبایی محسوب می‌شود که از ابزار ساکشن یا مکش، جهت برداشتن چربی‌های نواحی خاص بدن مثل شکم، باسن، ران، بازوها و یا گردن استفاده می‌گردد.

به‌علاوه، تکنیک لیپوساکشن قادر است تا در حین انجام بر روی نواحی خاص از بدن، به آنها شکل هم بدهد. درنتیجه از نام‌های دیگر لیپوساکشن می‌توان به لیپوپلاستی و کانتورینگ بدن نیز اشاره کرد.

پس اگر دچار اضافه وزن شدیدی هستید، احتمالا میبایست ازطریق برنامه رژیم غذایی و ورزش و یا ازطریق روش‌های لاغری دیگر مثل جراحی بای‌پس معده نسبت به لاغری خود اقدام نمائید.

انجام این تکنیک‌ها سوای لیپوساکشن نه‌تنها می‌تواند نتایج بهتری را برای شما رقم بزند، بلکه مقادیر بیشتری از وزن بدنی را در شما کم می‌کند.

اما چنانچه در نقاط خاصی، چربی بدن‌تان بسیار بالاست ولی وزن بدنی ثابتی دارید، احتمالا کاندیدای انجام عمل لیپوساکشن با لیزر باشید.

پس لیپوساکشن یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با پیکرتراشی یا بادی کانتورینگ (Body Contouring)

پیکرتراشی

پیکرتراشی یا همان بادی کانتورینگ، نوعی روش جراحی زیبایی محسوب می‌شود که در آن معمولا از ابزار ساکشن یا مکش، جهت برداشتن چربی‌های نواحی خاص بدن مثل شکم، باسن، ران، بازوها و یا گردن استفاده می‌گردد.

به‌علاوه، تکنیک پیکرتراشی قادر است تا در حین انجام بر روی نواحی خاص از بدن، به آنها شکل هم بدهد. درنتیجه از نام‌های دیگر پیکرتراشی می‌توان به لیپوساکشن و چربی کشی نیز اشاره کرد.

پس اگر دچار اضافه وزن شدیدی هستید، احتمالا میبایست ازطریق برنامه رژیم غذایی و ورزش و یا ازطریق روش‌های لاغری دیگر مثل جراحی بای‌پس معده نسبت به لاغری خود اقدام نمائید.

انجام این تکنیک‌ها سوای پیکرتراشی نه‌تنها می‌تواند نتایج بهتری را برای شما رقم بزند، بلکه مقادیر بیشتری از وزن بدنی را در شما کم می‌کند.

اما چنانچه در نقاط خاصی، چربی بدن‌تان بسیار بالاست ولی وزن بدنی ثابتی دارید، احتمالا کاندیدای انجام عمل پیکرتراشی باشید.

پس پیکرتراشی یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با تزریق چربی به بدن یا عمل پیوند چربی

تزریق-چربی

امروزه پزشکان متدها و موارد مختلفی را جهت بازگردانی شادابی و جوانی به ظاهر شما پیشنهاد می‌کنند. روش‌های تزریقی یکی از رایج‌ترین متدها، و چربی یکی از شایع‌ترین موادی است که جهت این کار استفاده میگردد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

تزریق چربی به بدن یا همان انتقال چربی، به روشی گفته می‌شود که در آن چربی از شکم و یا سایر نواحی بدن فرد گرفته شده و به صورت یا به دیگر نواحی مورد نظر فرد، تزریق می‌شود.

هدف از این تکنیک، اضافه کردن حجم صورت، باسن، لب‌ها و یا دست‌ها است که موجب پرتر شدن و جوانتر شدن نمای آن می‌شود. تزریق چربی به بدن می‌تواند فرورفتگی‌های صورت و بعضی از انواع اسکار را پر کرده و موجب بهتر شدن ظاهر آن‌ها بشود.

تزریق چربی صورت، با پرکردن و برآمدگی، سبب درجاتی از لیفت در بافت صورت نیز می‌شود. تزریق چربی امکان دارد به تنهایی و یا به همراه سایر روش‌هایی مثل لیفت صورت یا ابرو انجام گیرد.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

همانند سایر متدهای تزریق، چربی نیز موجب کاهش یا برطرف شدن چین و چروک‌ها در بن می‌شود. چربی را می‌شود در حجم بالاتر درمقایسه با سایر فیلرها استفاده نمود.

این بدان معناست که تزریق چربی می‌تواند علاوه بر برطرف سازی خطوط ناشی از پیری، خطوط اطراف چشم‌ها، صورتی پرتر و جوانتر و همچنین نمایی بهتر و پوستی صافتر را ایجاد کند.

تزریق چربی به لایه‌های عمیق بافت صورت، ظاهر لاغر و استخوانی صورت را که عموما بر اثر ازدیاد سن ایجاد می‌شود را از بین می‌برد.

پس پیوند چربی یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی (در زبان انگلیسی Blepharoplasty) در واقع یک نوع جراحی زیبایی پلک (جراحی پلک) بشمار می‌رود که در آن پوست و چربی اضافه در پلک بالا و پلک پایین اصلاح شده و یا برطرف می‌شود.

از دیدگاه زیبایی‌شناسی معمولا چشم‌ها یکی از محبوبترین و پراهمیت‌ترین اجزاء صورت هستند که سن افراد را منعکس نموده و حالات هیجانی همچنین خلق و خوی اشخاص را نیز مشخص می‌نماید.

البته متاسفانه چشمها و همچنین پلک‌ها خیلی سریعتر از سایر اجزای بدن نشانه‌های افزایش سن و کهولت را مشخص میکنند. به همین جهت و در ارتباط با این سبک از حساسیت که اتفاقا حساسیت به جا و مهمی هم هست، به طور مداوم و روزانه افراد مختلفی با بهره‌گیری از خدمات جراحی پلاستیک مثل جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی (جراحی افتادگی پلک) اعتماد بنفس بیشتری یافته و طبعا در این حالت از زندگی خود لذت فراوان‌تری خواهند برد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

پس بلفاروپلاستی یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی که در زبان انگلیسی به آن Abdominoplasty گفته می‌شود، به عمل جراحی تامی تاک بک نیز مشهور است.

این عمل جراحی زیبایی در واقع یک نوع عمل جراحی پلاستیک می‌باشد که در آن پوست و چربی‌های انباشته شده منطقه شکم و پهلو که حالت الاستیته یا کشسانی خود را به دلایل مختلف در طول سالیان سال از دست داده‌اند از آن منطقه جدا و شکم و پهلوهای فرد جمع شده و به فرمی زیباتر از حالت طبیعی تبدیل می‌شوند.

در عمل ابدومینوپلاستی (Abdominoplasty)، مقداری از چربی اضافی در ناحیه شکم فرد برداشته می‌شود، عضلات شکم که فاصله دارند؛ ترمیم شده و پوست شل و افتاده و یا به احتمال زیاد ترک خورده آن هم برش داده می‌شود.

عمل ابدومینوپلاستی یا تامی تاک یک عمل جراحی پلاستیک برای زیبایی است و با حذف چربی و پوست اضافی از ناحیه شکم، عضلات قسمت شکم را تنگ و صاف می‌کند

اگرچه ممکن است عملهای جراجی مثل لیپوساکشن را همراه با این جراحی برای از بین بردن چاقی شکم انتخاب کنید، اما ابدومینوپلاستی مانند لیپوساکشن نیست و با آن تفاوت دارد. چرا که هدف از لیپوساکشن فقط از بین بردن چربی است و در طی آن پوست شل یا عضلات شکمی ترمیم نمی‌شوند.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

پس ابدومینوپلاستی یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی

زیبایی-بازو

هنگامی که بیماران از سایز و اندازه بازوهای خود ناراحت و ناراضی هستند، عموما دو موضوع را بیان می‌کنند، اول این‌که پوست و چربی اضافی بازویشان بدحالت و آویزان است و دیگر این‌که بازویشان بسیار بزرگ است.

خیلی از بانوان اظهار دارند که پوشیدن بلوزهای بدون آستین در جمع برایشان بسیار ناراحت کننده بوده و پیدا کردن لباسی مناسب به علت بزرگ بودن بازوهایشان سخت است. به همین علت معمولا آن‌ها مجبورند لباسی بزرگ‌تر از سایز خود بخرند.

اگر تصمیم دارید بازوهای‌تان را از حالت افتاده و شل خارج کنید و به نوعی آن‌ها را فرم بدهید، بهتر است جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی را انتخاب کنید.

پس براکیوپلاستی یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با سانترال لب یا عمل جراحی لیفت لب

سانترال-لب

لب‌ یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عضو زیبایی صورت است که با افزایش سن، تغییراتی مثل افتادگی، افزایش فاصله تا بینی و کاهش زاویه بین لب‌ها در صورت ظاهر می‌شود.

لیفت مرکزی لب یا همان سانترال لب، یک روند ساده جراحی سرپایی جهت بالا کشیدن لب‌ها جهت جوانسازی لب‌های بالایی است. این روش برخلاف فیلرهای لب، روشی دائمی است.

لیفتینگ لب، به‌منظور کاهش فاصله لب بالا از بینی و افزایش وسعت ناحیه قرمز رنگ لب که در حالت طبیعی بسیار نازک است، قابل اجرا می‌باشد.

پس سانترال لب یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهشی

کوچک-کردن-سینه

کوچک کردن سینه یا کاهش سایز سینه که به بیان علمی به آن ماموپلاستی کاهشی گویند، یک نوع جراحی پلاستیک زیبایی می‌باشد. این روش در برخی افراد جنبه درمانی دارد، یعنی درواقع به منظور کاهش درد و رفع مشکلات حرکتی انجام می‌گردد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

بزرگ شدن سایز سینه‌ها در بانوان به دلایل مختلفی ممکن است رخ بدهد. این افزایش سایز از یک حد و اندازه طبیعی که بگذرد و خارج شود، مشکلاتی را به وجود آورده و غیر قابل تحمل می‌شود.

در عمل ماموپلاستی کاهشی، با برداشتن بافت اضافی سینه، غدد، چربی و همچنین پوست اضافی، سایز سینه را کاهش می‌دهند.

درواقع پزشک جراح متخصص پلاستیک با انجام چند برش خاص و جدا سازی بخش‌های اضافی، هم سینه را کوچک می‌کند و هم با تغییر جای نوک و هاله سینه، شکل و فرم پستان‌ها را به حالت نرمال برمی‌گرداند.

بنابراین عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهشی، یک نوع جراحی جهت ترمیم پستان است که به منظور کاهش سایز و متناسب ساختن فرم سینه انجام می‌گیرد.

پس ماموپلاستی یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با لیفت و پروتز سینه

پروتز-سینه

پستان‌ها از بافت چربی و بافت غددی تشکیل شده‌اند که با پوست احاطه شده و روی عضله جدار قفسه سینه قرار میگیرند.

گاهی کمبود بافت سینه باعث کوچک بودن سایز آن می‌شود که در برخی بانوان امکان دارد احساس بدی ایجاد کند. در این موارد با افزایش سایز سینه به‌واسطه پروتز پستان یا همان پروتز سینه، احساس اعتماد به نفس و رضایت بیشتری در شخص ایجاد می‌شود.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

همچنین گاهی نیز افتادگی سینه در تعدادی از خانم‌ها مشاهده می‌شود که برای حل این مشکل میبایست از لیفت سینه به منظور بالاکشیدن پستان استفاده کرد.

پروتز سینه یا همان شکل دهی سینه که در زبان علمی به آن ماموپلاستی (Mammoplasty) میگویند، یک مدل جراحی زیبایی است که به منظور بزرگ کردن یا تقارن سینه طراحی شده است.

پس پروتز سینه یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با جوانسازی واژن

جوانسازی-واژن

جوانسازی واژن یکی از روش‌های زیبایی زنان می‌باشد که به جهت رفع مشکلات ناحیه واژینال مورد استفاده قرار میگیرد. این متد زیبایی امروزه در سراسر جهان طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. در دوران بارداری، زایمان و به خصوص پس از زایمان‌های مکرر و همچنین چندقلو زایی، به این دلیل که هورمون‌های بدنی زنان دچار تغییرات میگردد، باعث می‌شود که لبه‌های داخلی و خارجی واژن نیز حالت قبلی خودشان را از دست بدهند.

جوانسازی واژن عبارت جامعی است که دربرگیرنده فرایندهای ترمیمی زیادی در ناحیه واژن می‌باشد. این عملیات، مشکلات ناشی از زایمان و افزایش سن را برطرف میکنند. جوانسازی واژن در واقع عملی است که باعث می‌شود وضعیت جسمی ناحیه تناسلی شما به عقب بازگردد و بدن برخی فرایندهای دوران جوانی را از سر بگیرد.
کاهش میل جنسی ازجمله مشکلاتی است که تقریبا تمامی زنان پس از شلی واژن به آن دچار میشوند. جوانسازی واژن به تنگ کردن واژن کمک کرده و به شکل مستقیم بر روی بهبود زندگی جنسی فرد تاثیرگذار خواهد بود.

پس جوانسازی واژن یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با پروتز باسن یا بزرگ کردن و سفت کردن نواحی سرینی

پروتز-باسن

بسیاری از بانوان در پی راهی به منظور افزایش سایز باسن خود می‌باشند. داشتن بدن و باسن خوش‌فرم برای خیلی از افراد مهم است. پروتز باسن راه حلی عالی به جهت بزرگ کردن، سفت کردن و خوش‌فرم کردن باسن می‌باشد. با این تکنیک، باسن حجیم‌تر شده و انحنای بدن بیشتر خواهد شد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

پروتز باسن به زبان علمی «Buttock Implants» نام دارد. اگر می‌خواهید عمل پروتز باسن انجام دهید، حتما باید با یک جراح پلاستیک حرفه‌ای و باتجربه مشاوره داشته باشید. پزشک جراح، شما را از مزایا و معایب این تکنیک آگاه خواهد ساخت. انتخاب کردن بهترین جراح پلاستیک برای عمل پروتز باسن، عوارض ناشی از عمل جراحی را به حداقل خواهد رساند.

پس پروتز باسن یک راز زیبایی بدن است.

رسیدن به راز زیبایی بدن با زاویه سازی صورت یا مدلینگ چهره

زاویه-سازی-صورت

این مسئله که تمامی افراد این کره خاکی دوست دارند چهره‌ای زیبا و جذاب داشته باشند، به هیچ عنوان قابل انکار نیست. زیراکه موجب افزایش اعتماد به نفس در افراد شده و از طرف دیگر وجود هرگونه عیب و نقص در صورت موجب کم شدن اعتماد به نفس افراد خواهد شد. به همین علت اعمال زیبایی صورت از محبوبیت بالایی در میان بانوان و آقایان برخوردار است.

اگر از میزان و اندازه چانه خود راضی نیستید و یا حس میکنید که فک شما تقارن ندارد، می‌توانید با این عمل عیب و نقص‌های صورت خود را برطرف کنید. درحقیقت زاویه سازی صورت یا همان مدلینگ چهره یکی از عمل‌های زیبایی در جهت برطرف کردن عیب‌های چانه و حالت دادن به صورت می‌باشد که بوسیله متخصصان پوست و زیبایی انجام می‌گیرد. عمل زاویه سازی صورت باعث زیبایی چهره، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه خواهد شد.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

در زاویه سازی صورت نواحی چهره‌ای مثل زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه که نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند، برجسته‌تر یا کوچکتر می‌شوند تا تناسب آن‌ها با بقیه اجزای صورت بیشتر شود. همچنین این عمل علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی هم دارد و می‌تواند برای افرادی که بر اثر سانحه و یا به شکل مادرزادی در ناحیه فک دچار اشکال هستند مناسب باشد.

امروزه عمل‌های زیبایی مانند همین زاویه سازی صورت (مدلینگ چهره) در بین خانم‌ها و آقایان بسیار پرطرفدار و محبوب است. عمل زاویه سازی صورت علاوه بر فرم دهی به صورت و چانه، موجب زیبایی و جوانسازی پوست هم خواهد شد. عمل زاویه سازی صورت با روش‌‌های گوناگونی انجام پذیر است که هر یک مزایا و معایبی دارند.

در عمل زاویه سازی صورت، حالت چهره بعد از عمل به شکل V می‌شود. درحقیقت زاویه سازی صورت عملی است که تغییراتی بر روی فک انجام گیرد، طوری‌که فک کشیده‌تر شده و فرم و حالتی مثل V پیدا کند. درنتیجه زاویه سازی صورت با کوچک کردن فک، لاغر سازی صورت و برجسته کردن گونه و چانه انجام می‌گیرد.

پس زاویه سازی صورت یک راز زیبایی بدن است.

راز-زیبایی-اندام

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راز زیبایی بدن و همچنین دریافت خدمات تخصصی زیبایی با ما در مجموعه بیوتی سکرت در تماس باشید.

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید