جوانسازی-واژن

جوانسازی واژن و انواع روش‌های انجام آن

جوانسازی واژن و انواع روش‌های انجام آن

جوانسازی-واژن

واژن یک کانال باریک عضلانی است که رحم و دهانه آن را به بیرون بدن متصل میکند. بخش بیرونی این کانال عضلانی فرج (vulva) نامیده می‌شود که شامل کلیتوریس و لابیا است. لابیا شامل نواحی گوشتی و لب مانندی است که ورودی واژن را احاطه میکند. کلیتوریس نیز یک قسمت بسیار حساس است که در بین لابیاها قرار میگیرد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که هیچ فرم و اندازه استانداردی برای واژن وجود ندارد. فاکتورهایی مثل سن و قد افراد به تعیین اندازه واژن کمک میکند.

عوامل بسیاری در طول زندگی زنان موجب تغییر سلامت جنسی زنان می‌شود. این عوامل شامل زایمان، یائسگی و افزایش طبیعی سن و سال میشوند. این تغییرات پیامدهایی مثل بی اختیاری ادرار، خشکی واژن، شلی و افتادگی واژن، کاهش تمایلات جنسی، مقاربت دردناک و همینطور اختلال در ارگاسم را به دنبال دارد که همگی این موارد نامبرده شده، تاثیرات بسیار چشمگیری بر کیفیت زندگی زنان میگذارد.

تا پیش از این استفاده از لوبریکانت‌ها، هورمون‌ها و جراحی‌های تهاجمی تنها گزینه‌های درمانی برای رفع چنین مشکلاتی بودند. اما امروزه روش‌های درمانی غیرتهاجمی و انرژی محوری نیز وجود دارد که به برطرف کردن اغلب مشکلات زنانه کمک میکند.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

جوانسازی واژن چیست؟

جوانسازی واژن یکی از روش‌های زیبایی زنان می‌باشد که به جهت رفع مشکلات ناحیه واژینال مورد استفاده قرار میگیرد. این متد زیبایی امروزه در سراسر جهان طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. در دوران بارداری، زایمان و به خصوص پس از زایمان‌های مکرر و همچنین چندقلو زایی، به این دلیل که هورمون‌های بدنی زنان دچار تغییرات میگردد، باعث می‌شود که لبه‌های داخلی و خارجی واژن نیز حالت قبلی خودشان را از دست بدهند.

جوانسازی واژن عبارت جامعی است که دربرگیرنده فرایندهای ترمیمی زیادی در ناحیه واژن می‌باشد. این عملیات، مشکلات ناشی از زایمان و افزایش سن را برطرف میکنند. جوانسازی واژن در واقع عملی است که باعث می‌شود وضعیت جسمی ناحیه تناسلی شما به عقب بازگردد و بدن برخی فرایندهای دوران جوانی را از سر بگیرد.
کاهش میل جنسی ازجمله مشکلاتی است که تقریبا تمامی زنان پس از شلی واژن به آن دچار میشوند. جوانسازی واژن به تنگ کردن واژن کمک کرده و به شکل مستقیم بر روی بهبود زندگی جنسی فرد تاثیرگذار خواهد بود.

انواع روش‌های جوانسازی واژن

جوانسازی-واژن

1- جوانسازی واژن با لابیاپلاستی

در عمل لابیاپلاستی، پوست و بافت اضافی ناحیه لابیا مینور یا لابیا ماژور فرد کوتاه شده و برش‌ها بخیه زده می‌شوند. این مدل جراحی زیبایی می‌تواند هرگونه ناراحتی ناشی از لابیامینور یا لابیاماژور را که منجربه افتادگی و آویزانی واژن می‌شود را از بین ببرد. این تکنیک می‌تواند با بی‌حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام بگیرد. در این جراحی از بخیه‌های جذبی استفاده میگردد، درنتیجه نیازی به برداشتن بخیه نیست و فرد درد یا ناراحتی زیادی حس نمیکند. بسیاری از جراحان پلاستیک، عمل جراحی زیبایی لابیاپلاستی را پیشنهاد میدهند، اما درمورد تجربه و مهارت، با یکدیگر برابر نیستند.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

2- جوانسازی واژن با کاهش هود کلیتورال

جراحان زیبایی به جهت برداشتن پوست اضافی اطراف کلاه کلیتورال و رفع ظاهر نامناسب ناحیه کلیتوریس، بلافاصله پس از کوتاه کردن لابیامینور، عمل کاهش کلاهک کلیتورال را نیز انجام میدهند. جراح هنگامی که بافت لابیا مشخص شد، بافتی را که قرار است برداشته شود را علامت گذاری کرده و یکی از انواع تکنیک‌های برشی که وجود دارد را مورد استفاده قرار میدهد. الگوی برش خاصی که جراح زیبایی مورد استفاده قرار میدهد، بر اساس آناتومی بدنی فرد تعیین می‌شود.

3- جوانسازی واژن با مونس پلاستی

مونسپلاستی یک عمل جراحی زیبایی زنان است که در هنگام برآمدگی قابل توجه در قسمت فوقانی واژن پس از افزایش وزن یا افتادگی پوست، به منظور از میان بردن پوست اضافی و بافت چربی ناحیه واژینال مورد استفاده قرار میگیرد. جراحی پلاستیک مونس پلاستی عموما همزمان با جراحی لابیاپلاستی انجام می‌شود.

4- جوانسازی واژن با واژینوپلاستی

واژینوپلاستی شامل استفاده از متدهای جراحی زیبایی به‌جهت سفت کردن و تقویت دیواره‌های کانال واژن و دهانه واژن می‌باشد. بسیاری از زنان پس از زایمان طبیعی، اقدام به انجام عمل واژینوپلاستی میکنند، اما ازدیاد سن هم می‌تواند موجب از بین رفتن سفتی در دیواره‌های واژن و باز شدن آن بشود. این اقدام ممکن است منجربه از دست دادن حساسیت در طول رابطه جنسی، نارضایتی از ظاهر واژن و یا حتی گاهی اوقات ناراحتی فیزیکی بشود. یک جراح پلاستیک باتجربه می‌تواند به شما در پیدا کردن راه حل مناسب به منظور رفع نیازها و اهدافتان کمک کند.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

5- جوانسازی واژن با تزریق فیلر

تزریق فیلر یک روش جوانسازی واژن است که برای کاهش افتادگی، رفع چین و چروک و همچنین حجم دهی به لبه‌های ناحیه تناسلی زنان توسط پزشک متخصص مورد استفاده قرار میگیرد. مدت زمان ماندگاری فیلرها در ناحیه تناسلی بین شش ماه تا یک سال و نیم متغیر است. این میزان ماندگاری به برند انتخابی ژل تزریقی و همچنین میزان حجم تزریق شده بستگی دارد. این تکنیک کاملا غیرتهاجمی بوده و به شکل سرپایی انجام می‌گیرد.

6- جوانسازی واژن با تزریق ژل

تزریق ژل یک روش جوانسازی واژن بسیار آسان بوده و بلافاصله پس از تزریق نتایج آن قابل مشاهده است. اما برخی از افراد بهتر است به دلیل شرایط خاصی که دارند از این تکنیک استفاده نکنند. برای مثال افرادی نظیر بارداران، دیابتی‌ها، افراد با مشکلات انعقادی خون و یا سابقه حساسیت، بهتر است از این عمل اجتناب کنند. تزریق ژل می‌تواند موجب افزایش حجم لب‌های بزرگ ناحیه تناسلی و همچنین رفع چین و چروک بشود. مدت زمان ماندگاری تزریق ژل به واژن بسته به نوع برند و حجم تزریقی آن متفاوت می‌باشد، ولی به طور کلی چیزی در حدود یک تا دو سال ماندگاری دارد.

7- جوانسازی واژن با تزریق چربی

تزریق چربی به ناحیه تناسلی درست مثل تزریق ژل می‌باشد، با این تفاوت که ماده‌ای که به ناحیه تزریق می‌شود، از چربی‌های بدن خود فرد گرفته شده و همچنین مدت ماندگاری آن بالاتر است. این چزبی‌ها عموما به صورت موضعی از ناحیه ران و باسن دریافت میشوند.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

8- جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

در این تکنیک برای جوانسازی واژن از گاز کربن دی اکسید استفاده می‌گردد. وارد کردن گاز کربن دی اکسید باعث بهبود فرایند خونرسانی و همچنین تولید کلاژن شده و رفع مشکلات پوستی و بافتی واژن مثل رفع چین و چروک، رفع سلولیت و رفع تیرگی را به دنبال دارد.

جوانسازی-واژن

9- جوانسازی واژن با لیزر

لیزر یکی از متدهای حال حاضر پزشکی است که برای جوانسازی واژن نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این روش از جوانسازی واژن می‌تواند باعث بهبود ظاهر ناحیه تناسلی، تحریک کلاژن سازی، رفع خشکی واژن، تنگ کردن واژن و همچنین افزایش میل جنسی بشود. لیزر یکی از متدهای بدون درد و عارضه است که در طول چند جلسه قابل اجراست. مدت زمان انجام لیزر به نسبت نوع درمانی که انجام می‌شود و شدت آن متفاوت است.

در این تکنیک از جوانسازی واژن ایرادات ظاهری و داخلی ناحیه تناسلی بدون هیچ‌گونه برش و بیهوشی قابل اجرا است. عموما دوره نقاهت این شیوه بسیار کوتاه بوده و روشی بدون درد و کاملا ایمن است. در حقیقت با استفاده از لیزر میتوان بدون کوچکترین آسیبی به بافت‌های مجاور، به رفع مشکلات ناحیه واژینال پرداخت.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

استفاده از لیزر به‌منظور درمان بیماری‌ها و جوانسازی واژن بدون درد است، زیراکه پیش از انجام آن از بی‌حسی موضعی استفاده میگردد. بعد از جوانسازی واژن با لیزر، شخص بلافاصله می‌تواند به محل زندگی خود برگشته و روال روزمره خود را از سر بگیرد، اما برقراری رابطه جنسی بهتر است تا مدت یک هفته به تعویق بیفتد.

10- جوانسازی واژن با پلاسمای غنی از پلاکت

جوانسازی واژن با تکنیک PRP (Platelet Rich Plasma) به این شکل است که پزشک متخصص، پلاسمای خون فرد را به ناحیه تناسلی فرد تزریق می‌کند که به این روش سلول درمانی نیز میگویند. پلاسمای خون امروزه کاربرد بسیار زیادی در زیبایی و جوانسازی پوست دارد، چون حاوی پلاکت (سلول‌‌های خونی) می‌باشد.

11- جوانسازی واژن با رادیو فرکانس

تکنیک (Radio Frequency) RF یا رادیوفرکانس، روش دیگری برای جوانسازی واژن می‌باشد. در این متد، پزشک متخصص با استفاده از امواج رادیویی به افزایش کلاژن سازی، تنگ کردن و جوانسازی واژن میپردازد. امواج الکتریکی با گرم کردن بافت‌های ناحیه تناسلی موجب بهبود فرایند خونرسانی و تولید کلاژن می‌شوند. این تکنیک غیرتهاجمی بوده و هیچگونه خونریزی و دردی را به دنبال ندارد. روش آر اف عموما برای درمان بیماری‌هایی مثل خشکی و آرتروفی واژن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

برای رسیدن به نتایج دائمی و مطلوب از این روش، به چند جلسه درمان در فاصله زمانی معین نیاز خواهید داشت.

12- جوانسازی واژن با لیفت

افتادگی واژن ازجمله مشکلات رایجی است که به مرور زمان و با انجام زایمان‌های متعدد، تحرکات سنگین و فعالیت‌های ورزشی مثل بدنسازی و حرکات اسکات، برای بانوان رخ می‌دهد که به شدت در تضعیف روحیه و اعتماد به نفس بانوان اثر گذاشته و برای رفع این مشکل شاید راهکارهای زیادی را هم دنبال می‌کنند و حتی انجام میدهند. یکی دیگر از مشکلاتی که بانوان به هنگام افتادگی واژن با آن روبرو میشوند، کاهش میل جنسی به دلیل سستی و شلی بافت واژن می‌باشد که در نهایت منجر به سردی در روابط زناشویی خواهد شد.

امروزه پیشرفت علم پزشکی و زیبایی توانسته موثرترین راهکارها را برای رفع اینگونه مشکلات ارائه دهد که لیفت واژن یکی از این راهکارها محسوب میگردد. در این تکینک پوست و بافت واژن برش خورده و به سمت بالا کشیده می‌شود. امکان دارد در این جراحی پوست اضافی برداشته شده و بخیه بخورد. در طی این عمل جراحی، فرد تحت بیهوشی عمومی قرار گرفته و پس از آن دوران نقاهتی را میگذراند. این تکنیک قدیمی است، ولی برخی افراد همچنان از این روش استقبال میکنند.

13- جوانسازی واژن با جراحی تنگ کردن کانال واژن

تکنیک جراحی برای ترمیم و جوانسازی واژن به منظور رفع مشکلات شدید انجام میگیرد. برای مثال بانوانی که دارای پرولاپس شدید در ناحیه لگن هستند، میتوانند از عمل جراحی جوانسازی واژن کمک بگیرند. این مشکل هنگامی بروز می‌کند که مثانه یا سایر اندام‌های لگن از جایگاه خود خارج شده باشند و در واژن برآمدگی ایجاد کنند. درمان پرولاپس ناحیه واژن به این شدت با روش‌های غیرتهاجمی امکان پذیر نیست.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

14- جوانسازی واژن با هیگز

انرژی منحصربه‌فرد هیگز، ترکیبی از انرژی‌های مختلف با فرکانس‌های متفاوت است که باعث ایجاد گرما و انقباضات پیاپی عضلانی شده و به نوعی ورزش هوازی را در عضلات شبیه‌سازی میکند. هیگز تنها دستگاهی است که بر روی ورودی واژن تاثیر گذاشته و با انجام آن میتوانید مطمئن باشید که بیمار در طول درمان دچار سوختگی نخواهد شد. در عین حال مخاط، سیستم عصبی، عضلات و تمامی بخش‌های کف لگن تحت تاثیر قرار میگیرند.

این انرژی بر روی ماهیچه‌های لگنی که دسترسی به آنها بسیار دشوار بوده و حتی ورزش دادن آنها هم ممکن نیست، اثر میگذارد. در حقیقت انرژی هیگز بر مبنای تحریک فعالیت‌های زیستی بدن عمل کرده و فعالیت‌های زیستی را تحریک می‌کند تا بافت‌ها خودشان را جوان کنند. به تکنیک‌های درمانی مشابه هیگز، روش‌های درمانی پادپیری گفته می‌شود، یعنی فرایند پیرشدن بافت‌ها را کند می‌کنند و درد هم به همراه ندارند.

15- جوانسازی واژن با تمرین

تمرینات ورزشی جوانسازی واژن به منظور تقویت ماهیچه‌های داخل و اطراف واژن انجام میشوند. ازجمله تمریناتی که برای جوانسازی واژن مفید هستند عبارتند از:

  • تمرینات کششی: این تمرینات با استفاده از دستگاه‌های کششی مخصوص و یا با استفاده از وسایل خانگی مثل توپ‌های ژله‌ای انجام گرفته و به جوانسازی عضلات واژن کمک می‌کنند.
  • تمرینات کگل (Kegel): این تمرینات شامل فشار دادن و رها کردن عضلات پیرامون واژن هستند. برای انجام آن، به صورت متوالی عضلات را فشار داده و سپس آن‌ها را رها کنید.
  • استفاده از لوازم جانبی: استفاده از لوازم جانبی مثل بال‌بال، شکافتگی، لولای قابل تعویض و… به جوانسازی عضلات و حفظ سلامت واژن کمک می‌کند.
  • تغذیه سالم: خوردن غذاهای سالم و متنوع، مصرف آب کافی و همچنین اجتناب از مواد غذایی شیرین و چرب، به حفظ سلامت و جوانسازی واژن کمک کننده است.
  • تمرینات هوازی: این مدل تمرینات مثل پیاده‌روی، دویدن، شنا و… به جوانسازی عضلات کل بدن کمک می‌کند که در نتیجه جوانسازی واژن را نیز به دنبال دارد.

جوانسازی-واژن

هزینه جوانسازی واژن

هزینه عمل جوانسازی واژن بسته به میزان حاد بودن مشکل، نوع درمان پیشنهادی و همچنین تخصص و مهارت پزشک متفاوت می‌باشد. به منظور اطلاع از هزینه‌های دقیق، بهتر است که به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جوانسازی واژن و همچنین دریافت مشاوره خدمات تخصصی با ما در مجموعه بیوتی سکرت در تماس باشید.

بازدیدها: 7

دیدگاهتان را بنویسید