خطوط-صورت

معرفی انواع خطوط صورت

معرفی انواع خطوط صورت

خطوط-صورت

هر انسانی رفته رفته به مرور زمان شاهد خطوط صورت و چین و چروک‌‌های مختلف در پوست خود خواهد بود. برخی از افراد این خطوط صورت را با استفاده از کرم‌‌ها کنترل و یا پنهان می‌کنند و برخی دیگر نیز به دنبال راهکارهایی به جهت رفع دائم این خطوط صورت هستند.

در هر صورت به منظور جوانسازی صورت خود نیاز داریم تا از شر این چین و چروک‌‌ها و خطوط صورت خودمان را خلاص کنیم. در مقاله‌ای که در زیر مطالعه خواهید کرد به بررسی و معرفی انواع خطوط صورت خواهیم پرداخت. در نظر داشته باشید که مرکز راز زیبایی توانایی ارائه خدمات زیبایی و پوستی گوناگون در جهت رفع انواع خطوط صورت را برای شما خواهد داشت.

انواع خطوط صورت چیست؟

۱. خطوط پیشانی

خط-پیشانی

یکی از انواع خطوط صورت، خطوط پیشانی است که به شکل چین و چروک‌‌های افقی بر روی پیشانی ظاهر شده‌اند و به خطوط نگرانی و خطوط استرس نیز معروف می‌باشند. داشتن این خطوط بر روی پیشانی عموما نشان دهنده آن است که فشار روانی زیادی را به شکل مستمر متحمل می‌شوید. هرچه خطوط پیشانی عمیق‌تر و یا برجسته‌تر باشند، نشان دهنده فشار بیشتری است.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

۲. خطوط اخم

خط-اخم

یکی دیگر از انواع خطوط صورت، خط اخم است که یک یا دو یا چند خط عمودی مابین ابروها می‌شود. این خطوط در نتیجه عصبانیت زیاد و اخم کردن بیش از اندازه بر روی صورت نقش می‌بندند.

۳. خطوط ابروها

خط-ابروها

از دیگر خطوط صورت، می‌توان به چین و چروک‌‌های بالا و کناره ابروها از سمت درونی اشاره داشت. این خطوط عموما در نتیجه مشکلات کبد و یا طحال بر روی صورت شما ایجاد خواهد شد.

۴. خطوط شقیقه

خط-شقیقه

رگ‌های برجسته شقیقه که در اطراف دو طرف پیشانی کشیده شده‌اند، یکی دیگر از خطوط صورت هستند که بر اثر فشار خون بالا و یا تحمل استرس بسیار زیاد پدیدار می‌شوند.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

۵. خطوط پنجه کلاغی

خط-پنجه-کلاغی

خطوط پنجه کلاغی یکی دیگر از انواع خطوط صورت است که در گوشه‌های خارجی چشم پیدا می‌شود. وجود این خطوط سه دلیل می‌تواند داشته باشد. اول آن که شما با تمام صورت خود لبخند زده و می‌خندید و این کار سبب می‌شود گونه‌های شما به گوشه‌های چشم فشار بیاورند.

دومین مورد، ضعف بینایی شما می‌باشد. به آن معنا که شما به منظور بهتر دیدن اطراف، به گوشه‌های چشم خودتان فشار می‌آورید. بهتر است برای رخ ندادن چنین چیزی از عینک استفاده کنید و یا از کرم دور چشم خوب برای رفع این حالت استفاده نمایید.

علت سوم این اتفاق، درگیر بودن اندام‌هایی مثل کلیه، کبد و معده می‌باشد. اگر حس می‌کنید که عمق و میزان خطوط پنجه کلاغی در حال افزایش است، بهتر است به یک پزشک متخصص خوب مراجعه نمایید.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

۶. خطوط زیر چشم

خط-زیر-چشم

با ادامه یافتن پف زیر چشم، چین و چروک‌‌های ریزی در زیر چشم ایجاد خواهد شد. پف زیر چشم عموما رخدادی طبیعی است که پس از خواب ناکافی برای افراد اتفاق خواهد افتاد. اما اگر همیشگی باشد و حتی پس از خواب کافی و مفید پیدا باشد، امکان دارد نشان‌دهنده ضعف در گردش خون یا ضعیف بودن کلیه‌ها باشد. خطوط ریز زیر چشم به دنباله این مشکلات ایجاد خواهند شد.

۷. خطوط گونه

خط-گونه

یکی دیگر از انواع خطوط صورت، چین و چروک ریز روی گونه‌هاست که موجب تغییر در رنگ گونه خواهد شد. بروز این خطوط نشانگر برخی از مسائل بهداشتی مثل مشکلات ریوی خواهد بود. اگر متوجه تغییر رنگ در گونه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به پزشک مراجعه کنید و دنبال مراقبت‌‌های پزشکی باشید. حتی وجود حساسیت بر روی گونه‌ها هم به مشکلات گوارشی مربوط خواهد شد. در چنین مواقعی توصیه می‌شود ضمن بهبود دادن رژیم غذایی خود، ورزش و تحرکات سالم انجام بدهید تا به هضم غذا و سلامت ریه‌های خود کمک کنید.

۸. خطوط پل بینی

خط-پل-بینی

یکی از خطوط صورت که ممکن است بر اثر ابتلا به آلرژی رخ دهد، خطوط روی پل بینی است که یک خط افقی درست در بالای بینی و مابین و یا کمی زیر چشم‌‌ها می‌باشد. این خطوط همچنین ممکن است بر اثر نگرانی و استرس بیش از حد رخ بدهد. علاوه بر این، خطوط پل بینی به سطح روابط رمانتیک و یا زندگی عاشقانه شما هم مربوط می‌شود. در حقیقت این خطوط هشداری برای بروز سردمزاجی در روابط زناشویی هستند و به منظور رفع آن‌ها بهتر است در ارتباط گرفتن با همسر خودتان رمانتیک‌تر برخورد نمایید.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

۹. خطوط بینی

خط-بینی

یکی دیگر از خطوط صورت که بر اثر عصبانیت‌‌های بیش از حد ممکن است بروز دهد، خطوط ریز بالای بینی و چین و چروک های کناره‌‌های بینی می‌باشد.

۱۰. خطوط خنده

خط-خنده

خط خنده یا خط لبخند از جمله خطوط صورت است که اگر شخصی دائما در حال خندیدن باشد و این کار را با تمام اجزای صورتش انجام دهد، بر روی صورت او رخ می‌دهد. خط لبخند نشان دهنده خلق و خوی شماست، اما اگر به یکباره و بدون خندیدن زیاد آن را مشاهده کردید ممکن است سلامت لوزالمعده شما دچار مشکل شده باشد.

۱۱. خطوط دور دهان

خط-دور-دهان

یکی دیگر از انواع خطوط صورت، خطوطی است که اطراف دهان ایجاد می‌گردد و در بسیاری از مواقع به عملکرد روده بزرگ مربوط می‌شود. برخی محصولات به منظور آبرسانی به دور لب تولید شده‌اند که استفاده از آن‌ها به جهت رفع این خطوط خالی از لطف نیست. اما اگر این خطوط در مدت زمان کوتاهی ظاهر شدند و بیشتر و عمیق‌تر شدند، بهتر است فورا به جهت تشخیص بیماری خود به یک پزشک متخصص مراجعه کنید.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

۱۲. خطوط بالای لب

خط-بالای-لب

پیدایش خطوط عمودی بالای لب ها یک اتفاق متداول در میان افراد سیگاری می‌باشد. همچنین افزایش سن و سال و یا قرارگیری بیش از اندازه در معرض نور آفتاب هم می‌تواند از جمله دلایل دیگری به منظور بروز این چین و چروک‌‌های بالای لب شما باشد. اما اگر هیچ‌کدام از این دلایلی که گفته شد برای شما صدق نکرد و باز هم این خطوط را مشاهده کردید، امکان دارد طحال شما دچار ضعف شده باشد.

۱۳. خطوط روی لب

خط-روی-لب

انواع خطوط و لکه روی لب شما که به شکل برجستگی‌های سفید دیده می‌شوند، امکان دارد نشان‌دهنده ضعف در گردش خون شما باشد. اگرچه این خطوط تهدید بزرگی برای سلامتی شما به وجود نخواهند آورد اما این احتمال هم وجود دارد که هشداری برای مشکلات روده بزرگ باشند.

۱۴. خطوط چانه

خط-چانه

خطوط زیر لب و بالای چانه از انواع خطوط صورت هستند که عادت به ناراحتی و خودخوری و یا بغض فروخورده را در فرد نشان می‌دهند. به بیانی دیگر این خطوط به معنی آن هستند که شما انرژی منفی بسیاری را درون خودتان جمع می‌کنید. اگر فهمیدید که این خطوط چانه شما در حال برجسته‌تر شدن هستند، بهتر است مدتی را به خودتان استراحت دهید و هرگونه احساسات منفی را که به خودتان تحمیل کرده‌اید را به دست فراموشی بسپارید.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

۱۵. خطوط گردن

خط-گردن

خطوط گردن نیز از انواع خطوط صورت می‌باشند که به شکل طبیعی با افزایش سن برجسته‌تر خواهند شد. همچنین گاهی نیز این خطوط بر اثر اضافه وزن و یا مشکلات غده تیروئید در فرد به وجود خواهد آمد.

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خطوط صورت و همچنین دریافت خدمات تخصصی زیبایی با ما در مجموعه بیوتی سکرت در تماس باشید.

بازدیدها: 9

دیدگاهتان را بنویسید