اندولیفت

اندولیفت (Endolift)

اندولیفت (Endolift)

اندولیفت

همیشه انسان به دنبال راهی برای زیباتر کردن و جوانسازی خود بوده است تا بتواند اعتماد به نفس بیشتر به دست بیاورد. در این میان همراه با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش فناوری لیزر، روند جوانسازی راحت‌تر شده و روش‌های بسیار مختلفی برای این منظور پدیدار شده است. یکی از این روش‌ها که در عین کم تهاجم و کم خطر بودن بسیار موثر هم است، اندولیفت می‌باشد.

کلاژن ماده‌ای است که نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت بازی می‌کند و در استحکام و سفتی پوست نقش اساسی دارد. اندولیفت یکی از روش‌های تحریک کلاژن در عمق پوست می‌باشد که موجب جوانسازی پوست می‌گردد.

در اندولیفت به منظور جوانسازی پوست و تولید کلاژن تازه، از فناوری لیزر بهره برده می‌شود که باعث ایجاد صورت محکم‌تر و جوانتر خواهد شد. این متد عوارض جانبی کمی داشته و ماندگاری چشمگیری را به دنبال خود. تک جلسه‌ای بودن این روش و مشاهده فوری نتایج ازجمله مزایای این تکنیک است.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

اندولیفت چیست؟

اندولیفت یک روش جوانسازی با کمک لیزر است که بدون درد، برش و بدون بروز اسکار انجام می‌گیرد. پزشکان با کمک این تکنیک پوست را به ساخت کلاژن به شکل عمیق وادار می‌کنند که درنتیجه ساختار آن تقویت شده و شلی پوست نیز کاهش پیدا می‌کند.

اندولیفت پیشرفته‌ترین روش تحقیقات تکنولوژیک و پزشکی و جایگزین بسیار مناسبی برای جراحی در شرایط افتادگی متوسط است. این تکنیک با تحریک کلاژن به شکل طبیعی پوست را به جوانسازی وادار می‌کند.

اندولیفت

طول موجی که اندولیفت به کار می‌رود تاثیر ویژه‌ای بر روی سلول‌‌های چربی می‌گذارد. این بدان معنی است که اگر فردی دچار تجمع بافت چربی شود و شل شدگی و افتادگی پوست داشته باشد، با استفاده از این شیوه می‌تواند سلول‌های چربی را حذف نموده و استحکام و لیفت پوست را در آن ناحیه به وجود آورد. این تکنیک برخلاف سایر پرتوهای لیزر، به شکل موضعی یا سطحی بر روی پوست استفاده نمی‌گردد.

این متد در واقع یک روش غیرجراحی است که هیچ‌گونه جای اسکاری به جا نخواهد گذاشت و تقویت و ترمیم پوست، استحکام بیشتر و کاهش سستی پوست را به دنبال خواهد داشت.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

کاربرد‌های اندولیفت

اندولیفت

این روش کاربردهای بسیار زیادی دارد که در زیر برای شما شرح می‌دهیم:

 • رفع افتادگی زیر گونه و گردن: ناحیه پایین صورت یا همان زیر گونه می‌تواند بر روی ظاهر کلی افراد تاثیر بسیار زیادی بگذارد و آنها را چاق‌تر و مسن‌تر نشان بدهد. از اندولیفت می‌توان به شکل موثر و برای رفع افتادگی زیرگونه و رسیدن به ظاهری مطلوب‌تر استفاده نمود.
 • رفع شلی پوست اطراف چشم: استفاده از روش اندولیفت در اطراف و زیر چشم‌ها بدون خطر بوده و در مقایسه با سایر روش‌ها، شلی اطراف چشم را آسان‌تر برطرف می‌نماید.
 • بهبود جای زخم: اندولیفت نه تنهای به منظور جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلکه جای زخم روی پوست را نیز می‌تواند تا حد بسیار زیادی برطرف کند.
 • بهبود ساختار پوست: پروتئین‌های ساختاری مثل الاستین و کلاژن به شکل طبیعی در پاسخ به اندولیفت تولید می‌گردند. نشانه‌های اولیه در 4 الی 8 هفته نخست درمان قابل رویت می‌باشند، اما این فرایند در 9 تا 12 ماه ادامه پیدا نموده و نتایج به حداکثر می‌رسد.
 • کاهش چربی: با هدایت جزئی انرژی لیزر اندولیفت به لایه‌های عمیق‌تر، می‌توان سلول‌های چربی را مورد هدف قرار داد و موجب امولسیون آنها شد. به علاوه، شبکه فیبروسپتال که سلول‌های چربی را در کنار هم نگه می‌دارد نیز انقباض پیدا می‌کند.

در مجموع تکنولوژی اندولیفت به منظور رفع شلی پوست، رفع چربی اضافه و ارائه جوانی انجام می‌گیرد. درواقع این تکنیک عموما به منظور جوانسازی صورت انجام می‌شود، اما کاربردهای دیگری هم به شرح زیر دارد:

 • سفت کردن سریع پوست
 • رفع چربی‌های جمع شده موضعی
 • اصلاح زاویه‌های صورت، گردن و بازوها
 • تحریک و ایجاد حرارت در پوست برای تشکیل عروق
 • بالا بردن عملکردهای متابولیک ماتریکس خارج سلولی
 • رفع چربی‌های اضافه مثل چربی‌های زیر گردن یا همان اندولیفت غبغب
 • جوانسازی و کلاژن‌سازی مجدد پوست که اثر آن چند ماه بعد پدیدار می‌گردد

مزایای اندولیفت

اندولیفت

اندولیفت از محبویت بالایی در بین مردم و جایگاه بسیار قابل توجهی در بازار برخوردار است. این تکنیک این موفقیت خود را مدیون مزایای زیادی است که به بیماران ارائه می‌دهد. از مهمترین مزایای این روش شامل موارد زیر می‌شود:

 • عدم نیاز به بی‌حسی (تنها سرد بودن هوا کافی است)
 • باقی ماندن اثرات طولانی مدت
 • انجام گرفتن در یک جلسه درمانی
 • عدم نیاز به برش جراحی
 • عدم بر جای گذاشتن نشانه و جای زخم و اسکار
 • عدم ایجاد کبودی یا خون‌ریزی
 • آسان بودن روش و انجام گرفتن در محیطی بالینی
 • دوره بهبودی یا همان ریکاوری بسیار کوتاه
 • فعالسازی ساخت مجدد کلاژن‌ها
 • اصلاح زاویه صورت، گردن و بازوها
 • افزایش حرارت و ذوب چربی‌ها و تحریک ساخت عروق
 • انجام اندولیفت بدون بی‌حسی و یا استفاده از بی‌حسی موضعی
 • توانایی ترکیب با هندپیس (Light Scan)
 • هزینه پایین اندولیفت در مقایسه با جراحی
 • توانایی استفاده از این روش در کنار سایر متدهای زیبایی
 • قابل مشاهده بودن نتایج به شکل فوری

عملکرد لیزر اندولیفت

اندولیفت

در این تکنیک پزشک متخصص پوست با استفاده از فیبرهایی به ضخامت یک تار مو یعنی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میکرون، با در نظر گرفتن ناحیه مدنظر از طریق منفذ بسیار ریزی که به زیر پوست می‌فرستد، انرژی حاصل از پرتو لیزری را به بافت‌های عمقی در پوست تابانیده و اعمال می‌ کند و در صورت انتخاب، به حذف سلول‌‌‌های چربی، ریمدلینگ پروتئین‌ ها و همینطور تحریک فیبرهای کلاژن بافت پوست خواهد پرداخت.

پزشک متخصص میکروفیبر بسیار نازکی به هنگام عبور از لایه‌‌‌های پوست، با هدایت مسیر لیزر به سوی ناحیه مورد نظر، پرتو لیزر را بر روی بافت‌‌‌های عمقی پوست متمرکز می‌ نماید و درنتیجه‌ عبور تابش N.IR از لایه درمیس پوست می‌ توان نتایج گوناگونی را در بافت مورد نظر مشاهده نمود.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
021-88690092

حال اگر بخواهیم لیزر اندولیفت را به زبانی ساده‌تر توضیح بدهیم، باید بگوییم که فناوری اندولیفت، پرتوهای نوری با انرژی یکسان تولید کرده و این پرتوهای متمرکز با نفوذ عمقی به پوست، موجب اثربخشی به بافت پوست خواهند شد. این لیزر کلاژن سازی را تحریک نموده و سبب جوانسازی پوست صورت و بدن می‌گردد.

کاندیدای مناسب اندولیفت صورت

فناوری اندولیفت نتایج مشهود را مخصوصا در کسانی که خاصیت ارتجاعی پوست صورت آنها از بین رفته است و یا بافت چربی اضافی دارند، ارائه می‌دهد. این تکنیک را می‌توان برای همه افراد در هر رده سنی و مدل پوستی، بدون توجه به جنسیت و در راستای نیازهای آنها اجرا کرد.

تنها دسته کمی از افراد هستند که نمی‌توان این روش را برای آنها استفاده کرد. بانوانی که باردار و یا شیرده هستند، افرادی که بیماری‌های خاص خود ایمنی دارند و یا مبتلا به عفونت فعال در ناحیه تحت درمان هستند، مناسب انجام فرایند اندولیفت نمی‌باشند.

اقدامات لازم پس از انجام اندولیفت

اندولیفت

از جایی که اندولیفت نیاز به بی‌حسی، برش، بخیه و یا خون‌ریزی ندارد، درنتیجه نیازی هم به مراقبت خاصی پیش از درمان نخواهد داشت. با این حال، توصیه می‌گردد پیش از درمان از نوشیدن الکل پرهیز داشته باشید و حتی‌الامکان استعمال دخانیات را متوقف کنید.

میدونستی ما میتونیم همین خدمات رو به شما ارائه بدیم؟ 😊😍
اگه دوست داری نمونه کارهای ما رو ببینی بزن رو دکمه زیر 🙋‍♀️👇
خدمات راز زیبایی

به شکل کلی مدت زمانی که برای زیباسازی در بدن لازم است، در افراد مختلف متفاوت می‌باشد و این به وضعیت جسمانی فرد متقاضی بستگی خواهد داشت. اما عموما مراقبت‌‌های پس از اندولیفت برای همه یکسان می‌باشد که این اقدامات باعث کاهش عوارض اندولیفت خواهد شد. ازجمله مراقبت‌‌های درمانی پس از انجام اندولیفت شامل موارد زیر می‌شود:

 • به مدت 2 الی 3 هفته از انجام تحرکات سنگین بدنی دوری کنید. زیراکه امکان دارد باعث تورم و کبودی بشود.
 • افراد مختلف به دلیل شرایط بدنی متفاوت، دوره بهبودی یکسانی ندارند. اما نتیجه نهایی به شکل معمول پس از 2 الی 4 هفته مشاهده می‌گردد.
 • کبودی، قرمزی، تورم و یا بی‌حسی در ناحیه عمل نهایتا ظرف 2 هفته برطرف خواهد شد.
 • پانسمان اندکی که بر روی صورت قرار می‌گیرد، پس از عمل برداشته خواهد شد.
 • به هنگام خوابیدن، سر شما باید بالاتر از قفسه سینه و سایر نقاط بدن قرار بگیرد.
 • پس از عمل بلافاصله می‌توان به فعالیت‌‌های روتین روزانه بازگشت.
 • به مدت ۲ الی ۳ روز پس از عمل، طبق نظر پزشک متخصص باید از مصرف داروهای رقیق کننده خون اجتناب کرد. البته این قطع دارو تنها باید زیر نظر پزشک متخصص صورت بگیرد.
 • دارو و کرم تجویزی توسط پزشک متخصص را به شکل مرتب استفاده کنید.
 • از مصرف دخانیات و الکل به مدت ۳ روز پس از عمل دوری کنید.
 • از آرایش کردن به مدت ۲۴ ساعت خودداری کنید.

ماندگاری نتایج اندولیفت

اندولیفت یک متد درمانی بسیار کم تهاجمی بوده که اثر سفت کنندگی و جوانسازی فوری پوست را به دنبال دارد. در یک دوره چند هفته‌ای، بدن به شکل طبیعی شروع به کلاژن سازی در لایه‌های عمیق پوست می‌نماید. این موضوع 6 تا 12 ماه پس از عمل ادامه خواهد داشت و ظاهر پوست برای مدت زمان زیادی محفوظ می‌ماند.

بسته به تشخیص پزشک، اندولیفت را می‌توان چندین بار تکرار نمود تا بهبودی مستمری در سلامت پوست حاصل شود. عموما انجام دوباره درمان ضروری می‌باشد، اما گاهی عواملی مثل جنسیت، سن و سلامت پوست بیمار در پیش از درمان می‌تواند موجب شود که نتایج آنگونه که باید، نباشد. این مورد را تقریبا بلافاصله می‌توان اصلاح نمود. زیرا این عمل بدون نیاز به وقفه زیاد بین جلسات انجام می‌گیرد.

همین حالا وقت مشاوره بگیر 😊😍
واسه رزرو نوبت همین الان میتونی روی دکمه زیر بزنی 🙋‍♀️👇
09120508215

اندولیفت

عوارض احتمالی اندولیفت

این تکنیک عوارض جانبی منفی زیادی به همراه خود ندارد، می‌توانید انتظار تورم، قرمزی و کبودی را تا 2 هفته پس از درمان داشته باشید. درست مثل هر ابزار گرمایشی دیگری، احتمال سوختگی پوست، تغییر رنگ و یا کبودی عصب وجود خواهد داشت که احتمال دارد منجربه ضعیف شدن عضلات اطراف ناحیه به مدت 3 تا 6 ماه بشود. هرچند که این مورد بسیار نادر می‌باشد.

هزینه اندولیفت

این تکنولوژی ازجمله روش‌های ارزان موجود در بازار نمی‌باشد، اما هنگامی که ماندگاری طولانی این روش به همراه عوارض جانبی بسیار کم آن در نظر گرفته شود، انتخاب بسیار مناسبی به نظر می‌رسد. از جایی که این متد عموما برای پوست صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد، کیفیت نتایج آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در هر حال، پیش از انتخاب این تکنیک، حتما هزینه‌ها را با پزشک مورد بررسی قرار بدهید، زیراکه عواملی مثل دستمزد پزشک، هزینه مرکز درمانی، تعداد نواحی تحت درمان و… به شدت بر روی هزینه نهایی این عمل اثرگزار خواهد بود.

اندولیفت

شما همراهان عزیز مرکز راز زیبایی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اندولیفت و همچنین دریافت خدمات تخصصی زیبایی با ما در مجموعه بیوتی سکرت در تماس باشید.

بازدیدها: 8

دیدگاهتان را بنویسید